Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Luk4sz90

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Luk4sz90

  1. Witam wszystkich;] Czy ktoś jest w stanie mi pomóc w odczytaniu logów? Pacjent to Passat B5FL 1.9TDI PD AVF. Pasek ma jakieś zagrania, jakby tracił moc, raz ciągnie fajnie ale tylko do 2 tys obrotow potem straszny muł, potem znowu przyspiesza i znowu sie zastanawia i tak cały czas, jak się mu uzna;/ Dodam, że zostało: - wymieniona vacum na boscha, tamta miała luźny króciec - sprawdzona geometria (chodzi luźno, bez zacięć) - gruszka turbiny szczelna - wymieniłem wszystkie wężyki podciśnieniowe - wymieniony zawór wodny, który jest wpięty w przewód od zbiornika wyrównawczego(plastikowa gruszka rozszczelniona) - wymieniony N75 na nowy oryginalny - przepływka podmieniona z seata ASZ, brak różnicy;/ - hamulce działają dobrze, pedał nie wpada w podłogę ani nie robi się twardy Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
  2. Witam wszystkich;] Czy ktoś jest w stanie mi pomóc w odczytaniu logów? Pacjent to Passat B5FL 1.9TDI PD AVF. Pasek ma jakieś zagrania, jakby tracił moc, raz ciągnie fajnie ale tylko do 2 tys obrotow potem straszny muł, potem znowu przyspiesza i znowu sie zastanawia i tak cały czas, jak się mu uzna;/ Wywala błąd 17964 ale też nie zawsze. Dodam, że zostało: - wymieniona vacum na boscha, tamta miała luźny króciec - sprawdzona geometria (chodzi luźno, bez zacięć) - gruszka turbiny szczelna - wymieniłem wszystkie wężyki podciśnieniowe - wymieniony zawór wodny, który jest wpięty w przewód od zbiornika wyrównawczego(plastikowa gruszka rozszczelniona) - wymieniony N75 na nowy oryginalny - przepływka podmieniona z seata ASZ, brak różnicy;/ - hamulce działają dobrze, pedał nie wpada w podłogę ani nie robi się twardy Myślę, że logi są dobrze zrobione... Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.