Treść opublikowana przez Zigby
-
Audi siedzi niżej z jednej strony - sprężyny całe
U mnie tezauto siedzi z jednej strony z tylu 4cm . Sprezyna wyglada ma cala z drugiej stony sprezyna ma te same oznaczenia . Czyzby sprezyna siadla az tyle?
-
Jakie amortyzatory polecacie do Audi A4 B8?
Panowie jedna strona tyl siedzi nizej co moze byc przyczyna? Sprezyna wyglada na cala.
-
Problem z DPF (albo z czymś innym) - poszukiwanie problemu
No to kto teraz zrobi jakis manual jak wydostac ten nieszczesny EGR
-
Problem z DPF (albo z czymś innym) - poszukiwanie problemu
No wlasnie problem z osprzetem raczej bedzie bo skad blad p2002? Czyli chlodnica egr do przegladu a moze tylko czujnik cisnienia ?
-
Problem z DPF (albo z czymś innym) - poszukiwanie problemu
jak pisales wczesniej max to 175ml wiec chyba jeszcze troche miejsca zostalo w dpfie. przebieg od ostatniej regeneracji by sie zgadzal.
-
Problem z DPF (albo z czymś innym) - poszukiwanie problemu
-
Problem z DPF (albo z czymś innym) - poszukiwanie problemu
Ok dzieki rzuce na to okiem po pracy
-
Problem z DPF (albo z czymś innym) - poszukiwanie problemu
Dopiero wczoraj udalo mi sie go uruchomic i nie wiem gdzie szukac tych opcji do odczytu popiolu
-
Problem z DPF (albo z czymś innym) - poszukiwanie problemu
-
Problem z DPF (albo z czymś innym) - poszukiwanie problemu
Dzieki chyba wiem o jaki filmik ci chodzi . Zobacze czy moj chinski vcds bedzie potrafil ten test zrobic
-
Problem z DPF (albo z czymś innym) - poszukiwanie problemu
Moze go zle zrozumialem ... sorki zainstaluje moze ten dpf vag i wtedy sie upewnie
-
Problem z DPF (albo z czymś innym) - poszukiwanie problemu
Z tego co pamietam to jego urzadzenie do skanowania pokazywalo mu dwie wartosci z popiolem jedna byla wyzsza a ta druga nizsza . Ile wiec mozna spodziewac sie tej sadzy przy takim przebiegu?
-
Problem z DPF (albo z czymś innym) - poszukiwanie problemu
Z dpf nic nie bylo robione Mam ten samochod od 3 lat przebieg 110 tysiecy silnik cnhc 2 litry tdi 163 konie z adblue 2015rok
-
Problem z DPF (albo z czymś innym) - poszukiwanie problemu
Autoscan pokazuje tylko jeden blad p2002 mechanik stwierdzil ze dpf jest czysty 7g popiolu i zasugerowal ze to chlodnica egr ale bez wyjecia chlodnicy i obejrzenia jej nie byl w stanie stwierdzic na 100%
-
Problem z DPF (albo z czymś innym) - poszukiwanie problemu
Ok. Czy ta apka wystarczy zeby ocenic sytuacje czy cos innego bardziej dokladnego potrzebne bedzie?
-
Problem z DPF (albo z czymś innym) - poszukiwanie problemu
Zobacze czy sie da kupic w uk . Na co bys stawial u mnie przy objawach takich jak swiecaca kontrolka check engine , silnik pracuje normalnie, dpf wypala sie regularnie ?
-
Problem z DPF (albo z czymś innym) - poszukiwanie problemu
Dzieki Muskel , nie moglem jej znalezc na ios . Jaka wtyczke bys do niej polecil?
-
Problem z DPF (albo z czymś innym) - poszukiwanie problemu
Witam panowie mam podobny problem z p2002 od jakiegos czasu, mechanicy rozkladaja rece i proponuja wymuszone wypalenie dpf i zmiane czujnika cisnien. Co to za apka ktora pawel uzywasz ?
-
Błąd P2002 w Audi A4 B9 2.0 TDI
Dzieki za szybka odpowiedz. W takim razie na co trzeba zwracac uwage bo bylem u mechanika ktory w sumie podlaczyl samochod pod komputer i po kodzie stwierdzil ze to chlodnica egr ale 100% pewnosci mi nie dal ze to chlodnica. Jakie wartosci beda powyzej dopuszczalnych?
-
Błąd P2002 w Audi A4 B9 2.0 TDI
Mam podobny problem z bledem 2002 od jakiegos czasu. Czy jest jakas 100% metoda na okreslenie przyczyny oprocz vcds? Bez wyciagania chlodnicy egr?