Treść opublikowana przez Marcin5f
-
Doposażenie Audi A4 B9 w Auto Hold
Podłączone wszystko zgodnie z opisem, sprawdzałem jeszcze 3 razy na sam koniec. Jednak przejechałem się kawałek i błąd znikł, tempomat działa normalnie, trzyma odległość. Jutro sprawdzę pozostałe funkcje i dam znać! Dzięki za pomoc
-
Doposażenie Audi A4 B9 w Auto Hold
Autoholda zakodowalo ale wywala mi błędy asystenta jazdy w korku, pre sense,
-
Doposażenie Audi A4 B9 w Auto Hold
Oryginalne że sterownika 03 to 18AA409A28A20A9A11A44893008052A2E6259A180214508812004A4567A459
-
Doposażenie Audi A4 B9 w Auto Hold
Zmieniam oba od razu i odrzuca z tym że robię to w a5 8w ale to chyba nie ma różnicy?
-
Doposażenie Audi A4 B9 w Auto Hold
-
Audi AS5 F5 sportback 2.0TQ 311 KM Daytona maxton design by Egon47
Fajnie to wyszło fakt do Daytona pasuje czern. Tez mam w planach zrobić pełny dechroming lecz nie oklejanie, a ori black;)
-
Audi A5 F5 Sportback
Gałka będzie do wymiany bo to z Ali jest. Jest fajna ale trochę zagruba i odstaje od oryginału. Skrzynia w tym aucie moim zdaniem to porażka i aż prosi się o program. Mocno zalagowana i momentami nieznośna. Poprzednio w a7 miałem też s tronica ale dl501 i tamta chodziła o niebo lepiej beż programu
-
Co to za felga?
Mi tam się ogólnie podoba taka wielka Fela ale wiem, że opony tam jest tyle co wcale, więc jedzie się jak po betonie
-
Co to za felga?
-
Audi A5 F5 Sportback
Z racji iż niedługo zima trzeba było zabezpieczyć auto by się pod maską nie brudziło, także wleciały 2 ori zaślepki Dodatkowo do środka wleciały obszyta na próbę nakładka na wajchę do zmiany biegow. Wcześniej była w skórze perforowanej, a teraz w ciemno szara alcantare która idealnie pasuje się w boczki drzwii. Wkrotce ciag dlaszy...
-
Audi AS5 F5 sportback 2.0TQ 311 KM Daytona maxton design by Egon47
Oklejanie ppf black piano czy zwykła wylewaną te ramki?
-
Wymiana oleju w skrzyni biegów S-Tronic w Audi A4 B9
Wydaje mi się, że nie ma jakiejś znać,a ej różnicy
-
Audi A5 F5 Sportback
Ostatnio udało mi się zamontować boczki, które wczesniej kupiłem łącznie z dekorami w piano. Na razie założone ale jeszcze nie polerowane i oklejone ppfem, w niedługim czasie się tym zajmę. Moim zdaniem wygląda o niebo lepiej. Jak wleci do tego kiera, wszystkie podłokietniki, boczki w tunelu(jak w s) gałka i trójkątny dekor przy gałce zmiany biegow ten sam kolor alcantary co boczki to będzie sztos Przy okazji w tylnych drzwiach brak oświetlenia klamki, a sprawdzalem czy wszystko dziala po podłączeniu. Wnetrze przeszło tez mały detailing tj. Dokładne odkurzanie, czyszczenie i impregnacja plastików, skór, polerowanie głównego ekranu bo miał niewielkie rysy oraz oklejenie dwóch ekranów folia ochronna. Na dniach będę robił to pod machą;)
-
Wymiana oleju w skrzyni biegów S-Tronic w Audi A4 B9
Tez jestem po wymianie oleju w skrzyni z filtrami. Gdyby ktoś chciał polecony warsztat w Kujawsko- Pomorskiem to dawać na pv.
-
Wymiana oleju w skrzyni biegów S-Tronic w Audi A4 B9
Super. Czekam na info;) Dev dzięki za numery części;)
-
Wymiana oleju w skrzyni biegów S-Tronic w Audi A4 B9
Witam Panowie zblizam się do wymiany oleju w mojej A5 8w/b9, oczywiście przestudiowałem cały temat i chce wymienic olej, filtrami i uszczelka dlatego Dev bardzo proszę o podanie numerów części do wymiany oleju w skrzyni. Będzie to moja pierwsza wymiana, na ta chwile nalatane 58tys. skrzynia pracuje idealnie i nic się z nią nie dzieje. Moglibyście polecić jakiś warsztat który mógłby się tym zająć w promieniu ok 150km, jestem z Inowrocławia. Bede wdzieczny! VIN WAUFNCF59JA004623 Auto z Kanady
-
Audi A5 F5 Sportback
-
Audi A5 F5 Sportback
Wiem, dlatego najpierw je wypolerujemy i potem od razu wlatuje na nie ppf
-
Audi A5 F5 Sportback
Ori s-line czarny jest też spoko, kwestia gustu
-
Audi A5 F5 Sportback
Witam wszystkich chciałbym się podzielić z wami moim nowym zakupem. Audi A5 w sportbacku z silnikiem 2.0 tfsi o mocy 252ps oraz automatyczna skrzynia biegów. Jak widać auto sprowadzone z Kanady. Obecnie czeka na naprawdę poszycia tylnego błotnika oraz konwersje multimediow. Auto dość mocno wyposażone i do fulla brakuje naprawdę niewiele. -quattro -pełen pełny s-line - kamery 360 -pre sense City -aktywny tempomat -asystent do jazdy w korku -felgi 19' -szyberdach panoramiczny z elektryczna roleta -oswietelnie qq2 -duża navi -el.lusterka, podgrzewane, el.skladane, fotochromatyczne -fotele skórzane el.sterowane z pamięcią i podgrzewane, brak masaży i wentylacji -el.klapa bagaznika z funkcją otwarcia nogą -czujnik martwego Pola -czujnik deszczu i zmierzchu -asystent pasa ruchu -asystent zmiany pasa ruchu -wyświetlacz HEAH UP -asystent rozpoznawania znaków drogowych -lampy full LED -asystent świateł drogowych -doświetlanie zakrętów -PDC 4x przod i tył -coming living home -podświetlane klamki zewnętrzne -tylne lampy z dynamicznym kierunkowskazem -podgrzewana kierownica -KEYLESS GO -virtual cocpit -podświetlane progi s-line -HOMELINK -kamera cofania z funkcją ostrzegania o koalizji -klima 3-strefowa -carplay W planach: -welurowe dywaniki ASO które już widać na zdjeciach -PLA -asystent hamulca ręcznego -fotele wentylowane -lampy Matrix LED -kierunkowskazy dynamiczne w lusterkach -pakiet maxtona czyli lotka na klapę, dyfuzor od s5 z podwójnymi końcówkami, przedni spliter wszystko w polorze black piano -listwy boczne i lusterka malowane w black piano -oklejanie dachu czarna folia -zmiana list chromowych na te w kolorze black piano -przedni gril a'la rs -osłony radarow w zderzaku i blendy w black piano -wewnątrz boczki w alcantarze już zakupione czekają na montaz -dekory wewnętrzne w black piano, też już są zakupione czekają tylko na polerkę i oklejenie folia ppf -może dołożenie ładowarki indukcyjnej -zmiana dekoru nad klamka drzwii wew na black piano -obszycie całej kierownicy alcantara oraz zmiana koloru emblematow na niej w kolor blcka piano -boczki tunelu jak w s5 obszyte alcantara -obszycie gałki zmiany biegów i podłokietnika alcantara -program stage 1 u Gregor10 -pelny car detailing lecz to dopiero po naprawie -felgi z nowymi oponami 20'od rs lub 21' -emblematy przod, tył i boczne s line w black piano czyli kompletny dechroming
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich. Z racji zakupu kolejnego modelu audi postanowiłem się tutaj zarejestrować. Tym razem padło na model a5 5f/8w 2018r z USA.