Treść opublikowana przez protoss
-
Check engine - lista błędów w Audi A4 B9 2.0TDI
😆
-
Check engine - lista błędów w Audi A4 B9 2.0TDI
Mówilem żonie że na forum napisałem to od razu odpowiedziała - "Pewnie Pan Muskel Ci już doradził" po raz kolejny dziękuję już nie wiem który... : ] Wszystkiego dobrego dla Ciebie!
-
Check engine - lista błędów w Audi A4 B9 2.0TDI
Racja... WAUZZZF41GA105398
-
Check engine - lista błędów w Audi A4 B9 2.0TDI
No to dałeś teraz rozkminę. Istnieje też możliwość że świeca jest dobra a przewód walnięty? Może w pierwszej kolejności sprawdzić przewód? Czy byłbyś na tyle uprzejmy podać model święcy tej z czujnikiem i tej bez czujnika? To sobie porównam i sprawdzę.
-
Check engine - lista błędów w Audi A4 B9 2.0TDI
Jak zawsze szybka i pomocna odpowiedź Bohatera tego forum Ostatnio świcił że za mało AdBlue to dolałem. Auto nic nie szarpie, odpala normalnie i jeżdzi płynnie. Rozumiem że jak świeca to trzeba wszsytkie 4 wymienić a jak wiązka to samą wiązkę?
-
Check engine - lista błędów w Audi A4 B9 2.0TDI
Cześć. Popinam się pod ten temat. Od 2 dni pali mi się kontrolka check engine. Zrobilem skana VCDS (załączony plik). Coś tam próbowalem się samemu doktałcić i udało mi się znaleść że to coś nie tak ze święcą żarową ale wole dopytać bardziej doświadoczonych Forumowiczów. Czy można z tym jeżdzić w sensie jak np naprawiłbym to za 2-3 tygodnie to coś się może stać? Czy to faktycznie świeca żarowa? skan_09022026.txt
-
Komunikat AdBlue usterka - brak rozruchu za 1000 km w Audi A4 B9 2.0 TDI
Ja kupilem z końcówką A tylko dlatego że ten z F nie doszedł by przed świętami. Zadzwoniłem do sprzedającego, bo widziałem że jest też opis z F, podałem VIN i powiedział że będzie pasować. Auto chula i komunikat zniknął. W moim przypadku jak bym miał czas to bym zamówił ten co Muskel polecił - oryginalny i nowy to wiadomo że będzie służył. Mój padł po 210k więc wynik dobry. Tak wiec dobrze tutaj Forumowicze napisali. W pierwszej kolejnośći zawsze najpierw zmień sterownik a dopiero potem jak to nie pomoże to pompa. Mi pomogło
-
Komunikat AdBlue usterka - brak rozruchu za 1000 km w Audi A4 B9 2.0 TDI
Tak jest Bohaterze!
-
Komunikat AdBlue usterka - brak rozruchu za 1000 km w Audi A4 B9 2.0 TDI
Po raz kolei bardzo pomogłeś i udzieliłeś fachowej rady. Udało się. Sterownik zamówiony. Prawdopodobnie dzięki Tobie uda nam się z żoną i młodą pojechać na Święta do rodziny. Może to głupio zabrzmi ale jak będziesz kiedyś w okolicach Bydgoszczy daj znać. Zapraszamy na herbatę lub kawę a nawet na obiad. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego w Święta!
-
Komunikat AdBlue usterka - brak rozruchu za 1000 km w Audi A4 B9 2.0 TDI
Just a moment... OVOKO.PL tu jest napisane że to F ale na zdjęciu nie widać tego indexu
-
Komunikat AdBlue usterka - brak rozruchu za 1000 km w Audi A4 B9 2.0 TDI
Wiem wiem, szukam gdzieś w Polsce aby do piątku doszedł
-
Komunikat AdBlue usterka - brak rozruchu za 1000 km w Audi A4 B9 2.0 TDI
allegro.pl ALLEGRO.PL jeśli potwierdzisz że ten jest ok to zamawiam.
-
Komunikat AdBlue usterka - brak rozruchu za 1000 km w Audi A4 B9 2.0 TDI
Byłbyś na tyle uprzejmy podesłać link? allegro.pl ALLEGRO.PL Kurcze napisałeś przecież że H to nie do mojego auta... Za szybko wszystko...
-
Komunikat AdBlue usterka - brak rozruchu za 1000 km w Audi A4 B9 2.0 TDI
Ok. Znalazłem coś takiego: Just a moment... OVOKO.PL allegro.pl ALLEGRO.PL https://www.olx.pl/d/oferta/audi-a4-b9-a5-a6-a7-q5-q7-4m-a8-modul-sterownik-wtrysku-adblue-helbako-CID5-ID14StRh.html?gad_campaignid=21868857486&gad_source=1&gclid=Cj0KCQiAo4TKBhDRARIsAGW29bfCkRBfkUaebQ2JpwAE2e5K1qz3u72cBBpTwxU4l6SvWvdWjizTY2QaAjvQEALw_wcB&utm_campaign=olx-auto-parts-car-parts-[pl]-performance-max-with-feed-cpa-poland-np-ads-[d-m]&utm_content=&utm_id=21868832805&utm_medium=cpc&utm_source=google wszsytkie będą ok?
-
Komunikat AdBlue usterka - brak rozruchu za 1000 km w Audi A4 B9 2.0 TDI
Załączam skan z 24 kwietnia. Pytanie czy ta pompa będzie pasować? - https://www.olx.pl/d/oferta/zbiornik-adblue-audi-8w0131878bh-8w0131969j-CID5-ID13XQct.html - z tego co się sprawdziłem to zbiornik jest razem z pompą? Proszę jeszcze o poradę jaki sterownik zamówić. skan24-04-2024.txt
-
Komunikat AdBlue usterka - brak rozruchu za 1000 km w Audi A4 B9 2.0 TDI
Interfejs niestety jeszcze nie doszedł a chcialbym dzisiaj już zamówić cześci aby była pewność że dotrą do piątku. Czy mogę dołączyć stary skan w celu indentyfikacji częśći czy wolisz jednak teraźniejszy skan?
-
Komunikat AdBlue usterka - brak rozruchu za 1000 km w Audi A4 B9 2.0 TDI
Ok rozumiem. Interfejst już został wysłany. Wiec pewnie jutro wrzuce skan. Dziękujue Ci za chęć pomocy
-
Komunikat AdBlue usterka - brak rozruchu za 1000 km w Audi A4 B9 2.0 TDI
500 km ale udało mi się to przełożyć... wole nie ryzykować. Na piątek jestem umówiony i wolę się już przygotować w sensie kupić częśći. https://www.olx.pl/d/oferta/zbiornik-adblue-audi-8w0131878bh-8w0131969j-CID5-ID13XQct.html czy ten zbiornik jest z pompą i czy będzie pasować do mojego auta? Czy mógłbym poprosić o jakieś namiary na sterownik do adblue?
-
Komunikat AdBlue usterka - brak rozruchu za 1000 km w Audi A4 B9 2.0 TDI
Hej. Na ten moment dysponuje tylko i wylącznie czymś takim. Pełny skan z VCDS postram się wrzucić dziś wieczorem - pożyczę interfejs od sąsiąda. Jestem umówiony na kolejny serwis na piątek. Pytanie czy na podstawie tych błędów zamawiać sterownik i pompę? Z tego co mi powiedzieli istnieje prawdopodobnieśtwo że może być to właśnie sterownik albo pompa ale może być też coś nie tak z wtyczką. Pomyślalem że warto by zamówić i być przygotowanym na wymiane? W razie czego towar przecież można zwrócić. Niestety sąsiad ma inną końcókę od interfejsu więc dziś nie będę w stanie przeslać skanu od VCDS. Czy mogę z takimi błędami jechać jutro w trasę?
-
Komunikat AdBlue usterka - brak rozruchu za 1000 km w Audi A4 B9 2.0 TDI
pewnie, poproszę i podzielę się
-
Komunikat AdBlue usterka - brak rozruchu za 1000 km w Audi A4 B9 2.0 TDI
Dziękuję za obszerny opis. Jutro jestem umówiony do serwisu (nie ASO) w Bydgoszczy. Będą diagnozować. Niestety intefejs zostawiłęm w starym domu i jak się przeprowadzałem to zapomnialem go wziąć 😕 Wszystko psuje się wtedy kiedy nie powinno...
-
Komunikat AdBlue usterka - brak rozruchu za 1000 km w Audi A4 B9 2.0 TDI
Ok dzięki za chęć pomocy!
-
Komunikat AdBlue usterka - brak rozruchu za 1000 km w Audi A4 B9 2.0 TDI
Cześć. Podłączam się pod temat. Niestety nie mam możliwości na ten moment wrzucuc błędów z VCDS. Komunikat się pojawia i znika (raz jest napisane że brak rozruchu silnika za 1000 km, raz za 5000 km). Na forum znalazłem tutaj że to najprawdopodobniej albo sterownik albo sama pompa... Pytanie, mam trasę za 2 dni (500 km) czy można z takim komunikatem jechać czy lepiej nie ryzykować? Czy istnieje ryzyko że nagle z 1000 km zrobi się 0 km? Drugie pytanko czy ten sterownik będzie dobry: https://allegro.pl/oferta/modul-sterownik-adblue-audi-80a907355f-m-17176069576
-
Przy zmianie biegu z 4 na 5 w Audi A4 B9 2.0 TDI przy wyższych obrotach słychać zgrzyt
- Przy zmianie biegu z 4 na 5 w Audi A4 B9 2.0 TDI przy wyższych obrotach słychać zgrzyt
Serwisowana regularnie w ASO. Auto jest po chipie i nie raz zdarzało mi się cisnąć na zimnym silniku ale bez przesady. W trasie po A lub S - 160-170 km/h na 7 Nie wiem jak jeżdził właściciel przede mną. Żadnych przyczep, czy ciężarów - czasem auto załadowane - cała rodzina urlopowała (3 osoby). Auto jeżdzi płynie, bez ządnych szarpań i utraty mocy. - Przy zmianie biegu z 4 na 5 w Audi A4 B9 2.0 TDI przy wyższych obrotach słychać zgrzyt