Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

protoss

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez protoss

  1. Dzięki wielkie za poradę i dyskusję. Do wtorku muszę podjąć decyzję. Dużo naprowadziłeś stwierdzeniem że jak 2 lata to tylko sychronizator a jak dłużej to całość. Pozdrawiam
  2. Auto jest 9 letnie. I planowaliśmy z rodziną jeszcze z 4-5 lat pojeżdzić. ASO chce za taką usługę 18k
  3. 200k. To teraz dałeś mi do myślenia... i mam dylemat czy faktycznie wszystko zmienić czy tylko ten synchronizator.
  4. Hej. Dziękuje jak zawsze za szybką odpowiedź. Zalecasz wymianę całego sprzęgła a nie samego synchronizatora?
  5. Cześć, W trakcie jazdy w momencie zmiany biegu przy wyższych obrotach(powyzej 2500) z 4 na 5 słychać wyraźny "zgrzyt". Dźwięk ten występuje tylko i wyłącznie przy zmianie z tego na ten bieg. Auto nie traci mocy, nie szarpie, jeździ płynnie. W ASO chcą rozebrać całą skrzynie i wyminieć sprzęgło - koszt... nie pytajcie... Podzwoniłęm po niezależnych warsztatach i powiedzieli mi że to na 90% synchronizator. Niestey obecnie jest okres urlopowy i wszyscy mnie odsyłają na drzewo aż do września. Dodatkowo żęby było ciekawiej to od sierpnia zmieniam miejsce zamieszkania - przenoszę się pod Bydgoszcz. Pytanka do Was: 1. Czy można z tym jeździć do września (jeśli nic nie znajdę)? 2. Czy ktoś z Bydgoszczy lub okolić polecił by jakiegóś magika od automatycznych skrzyni biegów? 3. Czy może faktycznie naprawić to w ASO za o wiele większą kasę czy raczej oni naciągają? Przy niższych obrotach zgrzytu nie słychać.
  6. Podziękował Kolego Bohaterze!
  7. Do audi ta pierwsza prawda?
  8. Dzięki
  9. Ok dzięki.
  10. Cześć. Dziś po wizycie a ASO (wymiana czujnika NOX) zasugerowano mi aby w niedługim czasie wymienić pasek rozrządu wraz z pompką. Autko prawie 8 letnie z przebiegiem ponad 183k. Pytanko do Was czy już lepiej się za to zabierać czy można spokojnie poczekać tak do 190 i dopiero wymieniać?
  11. Oby jak najmniej i najrzadziej takich napraw. Wszystkiego dobrego Panie Kolego!
  12. No wspominałeś wcześniej... co zrobić... z czasem wszyatko się psuje?
  13. Byłem dzisiaj w ASO... Niestety trafił się najgorszy wariant czyli czujnik do wymiany... Część została już zamówiona i wymiana odbędzie się w następny czwartek. tak czy siak Kolego Muskel1 po raz kolejny dziękuję za fachowe porady, cenne wskazówki i nową porcję wiedzy
  14. Aktualizacja: W poniedziałek miałem dłuższą trasę: 2 x po 30 km z przerwą ponad 2h czyli przejechałem 30 km zaparkowałem auto na > 2h i powrót do domu. Wtorek, Żonka odwoziła córę do żłobka - check engine się pali. W dniu dzisiejszym kontrolka się nie zapaliła. Może auto nauczyło się robić fochy od Żonki A tak na serio - błędy te same. Kontrolka na ten moment się nie pali ale ten Nox pewnie wymaga uwagi i dalszej dianozy. skan24-04-2024.txt
  15. Muskel1 poraz kolejny dziękuję. Jestem już umówiony do ASO. Pozdrawiam Bohaterze
  16. Proszę jeszcze o informacje czy z takim błędem można jeździć czy raczej jazda jest niecalecana?
  17. Nawet nie wiem gdzie to jest? Muskel1 bardzo dziękuję Ci za pomoc!
  18. Nie speawdzalem i powiem szczere nie wiem jak to zrobić
  19. Wiesz co, ten sam co był ale już bez tego ciśnienia AdBlue skan21-04-2024.txt
  20. Niestety kontrolka zbowu się zapaliła. Coś mu nie gra, trzeba sprawdzić w serwisie
  21. Ok tak zrobię. Tak przy okazji powinni zrobić taki przycisk na forum "Piwo dla Muskela" jak w niego klikniesz to przekierowuje Cię na stronę Twojego banku, robisz przelew i za 2-3 dni przychodzi do Ciebie Pan z żabki z turystyczną lodówką i Ci wręcza browarka z podziękowaniami od użytkownika forum któremu pomogłeś Pozdrawiam
  22. Muskel1 dziękuje w takim razie coś mu innego nie pasuje. Przejadę się chyba do ASO w takiej sytuacji.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.