Treść opublikowana przez protoss
-
Mapy MIB w Audi A4 B9
Tak coś mi świtało. Dziękuje Ci już po raz kolejny nasz Bohaterze
-
Mapy MIB w Audi A4 B9
Hejka. Próbowałem wgrać najnowszą mapę ale mi nie widzi karty SD - jednostkę mam spacjowaną. Karta powinna być w systemie plików Fat32? Exfat? Obecnie mam NTFS i nie widzi.
-
Mapy MIB w Audi A4 B9
Muskel1 dzięki za bardzo cenną uwagę!
-
Sterownik inst. el. Samochodu J519
Wszystko jasne Dziękuję Ci za info. Odezwę się z tym tematem za tydzień w sobotę
-
Sterownik inst. el. Samochodu J519
Ło matko... ale Ty masz wiedzę Chłopie Dziękuje Ci bardzo za szczegółowy opis. Oczywiście że programu nie mam - nie bawiłem się nigdy w takie rzeczy. Nie mniej jednak za tydzień będę w ASO to ich podpytam, pewnie mi to sprawdzą od ręki. Jak go zdobędę to dam znać Pozdrawiam
-
Sterownik inst. el. Samochodu J519
O rany jestem trochę w tym zielony. Podpowiesz co to jest numer MCE i gdzie go szukać?
-
Sterownik inst. el. Samochodu J519
Znalazłem coś takiego tylko nie wiem czy to będzie pasować do mojego auta: https://www.ebay.de/itm/184026186333
-
Sterownik inst. el. Samochodu J519
O Kolega Muskel1 - Witaj Bohaterze tego forum Podpowiedziałbyś gdzie szukać takiej części? Jakieś strony, portale, aukcje?
-
Sterownik inst. el. Samochodu J519
Cześć Forumowicze. Nie działają mi czujniki cofania z tyłu. W ASO powiedzieli mi, że fizycznie czujniki są podłączone ale sterownik ich nie widzi. Próbowali go przeprogramować ale podobno się nie da... Nazwa i oznaczenie sterownika w temacie. Powiedzieli mi również że nigdzie nie można obecnie tej części zdobyć dlatego postanowiłem Was o to dopytać. Może ktokolwiek coś wie albo ktokolwiek ma dostęp do tego modułu? Podobno w gry wchodzi tylko wymiana sterownika i jego przeprogramowanie.
-
Nie działa podgrzewanie lusterek w Audi A4 B9
Koalakm ok dzięki za opinie. Nie uwierzycie. Ze szwagrem rozebrałem drzwi aby się dostać do przewodów od luterka, wypięliśmy je, podłączyliśmy - lusterko działa
-
Nie działa podgrzewanie lusterek w Audi A4 B9
Na 90% to jest wkład więc chce kupić nowy. Powiedzcie mi proszę bo są zamienniki w cenie 50-90 zł a oryginalne prawie 300 zł. Bardziej bym się przymierzał do oryginału. Czy faktycznie jest nieporównywalnie lepsze? Jeśli tak to macie może jakieś namiary gdzie można by zamówić taki wkład? Na Allegro tylko zamienniki albo oryginalne używki :/
-
Nie działa podgrzewanie lusterek w Audi A4 B9
U mnie taki sam objaw co u kolegi PrzeLis30 grzeje mi tylko lewe lusterko. Nie mam jak podpiąć się pod komputer więc chyba tylko zostaje serwis :/
-
S-Tronic 2.0 TDI automat - postój na światłach przy biegu N - zalecane czy nie?
Dev stojąc np na czerwonym świetle? Jeśli tak to mamy już podzielone zdania Dwóch Kolegów za D a jeden za N ja wcześniej też wrzucałem na N dlatego wywołałem tą dyskusje Kto się jeszcze podzieli swoją opinią?
-
S-Tronic 2.0 TDI automat - postój na światłach przy biegu N - zalecane czy nie?
M4R1O podziękował również
-
S-Tronic 2.0 TDI automat - postój na światłach przy biegu N - zalecane czy nie?
pila24 dzięki za opinie Pozdrawiam
-
S-Tronic 2.0 TDI automat - postój na światłach przy biegu N - zalecane czy nie?
Cześć Forumowicze Od pewnego czasu zastanawiam się jak prawidłowo użytkować skrzynie biegów w mojej Audiczce Słyszałem od niektórych znajomych którzy mają jakieś pojęcie na temat mechaniki samochodowej, że w automatach jak się długo stoi na czerwonym świetle, to lepiej zmienić bieg z D na N ponieważ jak jest na D i trzymamy pedał hamulca to wtedy jest taki efekt jak byśmy w manualu cały czas trzymali sprzęgło i hamulec, przez co sprzęgło się szybciej zużywa. Co o tym sądzicie? Czy to jest dobra praktyka czy to raczej legenda?
-
Mapy MIB w Audi A4 B9
alpacino5248 aktualizujesz w ten sposób: 2148->2161->3241->3344->3346 A potem patch i na końcu najnowsze mapy
-
Mapy MIB w Audi A4 B9
Muskel1 jeszcze raz bardzo Ci dziękuje. Będziesz przejazdem w Łasku to zapraszam na piwo
-
Mapy MIB w Audi A4 B9
No to mam najnowsza mapę w nawigacji. Mam nadzieje że na pól roku starczy Ogromne podziękowania dla Muskel1 - bez Ciebie nigdy bym tego sam nie zaktualizował - dzięki za cierpliwość i szybkie odpisywanie! Podziękowanie również dla autora postu pipen - który w jasny i przejrzysty sposób opisał co gdzie i jak - za pomocą postu Kolegi, zarejestrowałem się na niemieckim forum i pobrałem updaty firmwarow. 2 dni walki skutkują zaoszczędzonymi pieniędzmi, zdobytą wiedzą oraz cennym doświadczeniem Mam nadzieję że moja dyskusja z Musek1 w tym poście pomoże innym kolegą/koleżanką w aktualizacji navi i firmwarów
-
Mapy MIB w Audi A4 B9
Ale to roboty jest ja pierdykam... Ok idę aktualizować mapy - dam znać jak pójdzie to będę Ci bardzo dłużny
-
Mapy MIB w Audi A4 B9
Mówisz o tym: ?
-
Mapy MIB w Audi A4 B9
W moim przypadku jest tylko jeno pod prawym łokietnikiem od kierowcy z napisem tylko do ładowania. W jaki sposób mógłbym takie gniazdo dołożyć? Moze jakaś przejściówka z sd na usb? - z tego co się orientuję to tylko w drugą stronę. z usb na SD. A może jest jakieś drugi port usb ukryty w samochodzie? Co do mapek to mam dwa foldery: Rozumiem że w moim przypadku zgrywam zawartość tylko MIB2 na kartę?
-
Mapy MIB w Audi A4 B9
Ok chyba się udało. Mam teraz dodatkową opcję w menu głównym jednak dalej nie widzę Audi Android. Czy teraz spróbować wgrać najnowszą wersje firmware czy już wgrywać mapy?
-
Mapy MIB w Audi A4 B9
Hmm pogubiłem się już... Pobrałem patcha, zgrałem na kartę SD, zrobiłem aktualizację, zrobiłem backup. Nie mam żadnego folderu Patch
-
Mapy MIB w Audi A4 B9
Nie mam niestety. Ale na filmnie jest tak samo - też jest N\A wszędzie wiec chyba ok. Nie ma natomiast pokazane jak robi ten patch. Który filmik miałeś na myśli?