-
matkos92 obserwuje zawartość Nowicjusz - wątek powitalny , Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR , Koło dwumasowe + sprzęgło i 1 inny
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Cześć, prześledziłem wątki związane z podnoszeniem mocy i mam pytanie, jest sens wrzucać sprzęgło do CAGC z CGLC? Pasuje bez problemu? Czeka mnie wymiana zestawu sprzęgło + dwumas i chciałbym uniknąć sytuacji, że po mapie sprzęgło zacznie mi się ślizgać po krótkim czasie. Jeśli wrclaguna jeszcze śmiga swoją b8mka, jak u Ciebie aktualnie wyglada sytuacja z zamontowanym sprzęgłem? Nada się to sprzęgło? allegro.pl ALLEGRO.PL czy lepiej kupić z innej strony?
-
Koło dwumasowe + sprzęgło
Cześć, Mogę prosić o numery zestawu koła dwumasowego wraz z sprzęgłem oraz wysprzęglikiem? VIN: WAUZZZ8KXBA002324 2.0 tdi Avant 120kM CAGC manual. Numery są takie same jak do CAHA? Pozdrawiam
-
B8 TrOOOOp
Witam, mam pare pytań Zostałem posiadaczem wykastrowanej B8 120kM CAGC z Belgii. Czeka mnie wymiana dwumasy+sprzęgła, rozrządu i przy okazji chciałbym trochę pomodzić Mam zamiar przyszłościowo wrzucić turbo z CAHA, więc przy okazji chciałbym się już przy aktualnych wymianach pod to przygotować 1. Czy dwumas i sprzęgło do CAGC i CAHA są takie same? Będę celować w okolice 200kM, warto bawić się w kevlar na nowym sprzęgle? Z jakiej firmy brać dwumase i sprzęgło? Sachs czy LUK? Wymieniać od razu wysprzęglik? 2. Turbinę z CAHA wrzucę na zasadzie p&p? Garrett czy KKK? 3. Rozrząd w CAGC i CAHA jest taki sam? Pompa wody też? 4. Co w ogóle przed jakimikolwiek wymianami warto byłoby sprawdzić? Chodzi mi o kondycję silnika, czy jest sens bawić się w zwiększanie mocy? Autko ma przejechane 306k. 5. Jeśli wszystko jest jasne i zdroworozsądkowo „mam zgodę” od Szanownego Grona wyjadaczy, jest ktoś w stanie podać numery OE części? Czy równie dobrze mogę przez wyszukiwarkę alledrogo znaleźć? 6. Zna ktoś dobrego lakiernika na Śląsku? Dzięki za odpowiedzi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Wszystkim! Na imię mam Mateusz, jestem ze Śląska, zostałem właścicielem A4 B8 Avant CAGC. Będę się wspomagał w miarę możliwości wiedzą Tych bardziej doświadczonych, bo mam w zamiarze troszkę „pomodzić” w moim samochodzie Pozdrawiam!
matkos92
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta