Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Shkf

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Shkf

  1. Shkf odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Planuję zakupić mocowanie wraz z hakiem wypinanym westfalia oryginalny ktory wychodził w B8. Zestaw od znajomego posiada wszystko prócz modułu. Pytanie moje brzmi czy potrzebuję jakiś moduł lub coś innego czy mogę spokojnje kupić ten zestaw i po podpięciu normalnie będzie dzialal? Bo na haku mam zamiar w tym roku wozić bagażnik rowerowy
  2. Również mam ten błąd odkąd mam B8 i również syrena działa itd
  3. Shkf odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak wyłączyć ESP/ASR całkowicie? Przyciskam klawisz ESP pod mmi trzymam te 3 sekundy pierw wyskakuje ASR OFF z ostrzeżeniem na fisie i zaraz po niej znika ASR OFF i zostaje samo powiadomienie o ostrzeżeniu. Nie umiem wyłączyć całkowicie ESP/ASR, jak to działa i jak to rozumieć mam. Pierwsze zdjęcie od lewej tak jak mam a środkowe i prawe tak jak ma koleś na Youtube i włącza mu kontrolkę od trakcji na zegarach a nie na górnym panelu z kontrolkami
  4. Shkf odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Witam, posiadam kluczyk bez keyless z stacyjką i wkładam do niej kluczyk. Planuje dołożyć i dopisać 1 sztukę. Pytanie moje brzmi czy da się ten ładny kluczyk np od s4 B8.5 lub S5 8T dołożyć czy tam zwykłej z tym oznaczeniem z tyłu typu S4/S5 itp. Nie mam kompletnie wiedzy co szukać i jak to ogarnać ale ten zwykły jakiś taki za zwykły jest. Pytanie też czy będzie pasował do stacyjki czy ma inne wymiary.
  5. Shkf odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zawieszenie 1BV, ile zejdę na eibachu pro kit lub sportline? Jaki efekt uzyskam jak ma ktoś jakieś fotki lub rady to chętnie je poznam
  6. Shkf odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie kiedyś zachciało mi się zmienić tylny znaczek na czarny, chcę spowrotem zamontować srebrny który zdjąłem z auta, pytanie moje brzmi czy ma ktoś taśmę godną polecenia żeby to zamontować jak należy i żeby to nie odpadło po paru myciach tylko trzymało konkretnie?
  7. Shkf odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Taki jest plan, pojawia się błąd ciśnienia i odkryłem to dopiero jak zacząłem dłubać sam pod maską
  8. Shkf odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie 2.0 tfsi, obraca mi się na czujniku ciśnienia oleju niebieskim wtyczka normalnie mogę nią obracać dookoła ktoś mi powie co może być nie tak bo ciasno strasznie a nie chce połamać kostki żeby to wypinać
  9. Shkf odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Miałby ktoś numer uszczelki korka wlewu oleju 2.0 TFSI kod silnika CDNC
  10. Shkf odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No na kierownicy czuć tylko i wyłącznie przy skręcaniu
  11. Shkf odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chodzi co o sam servotronic czy o kierownicę czy jak?
  12. Shkf odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Miał ktoś podobnie z servotronic że podczas skręcania kierownicą drga cała lecz nie zawsze. Częściej na jakichś płaskich powierzchniach np parking podziemny lecz na zwykłej nawierzchni asfaltowej też pojawia się problem
  13. Mam pytanie bo sprawdzałem przestawienie wałka rozrządu strony ssącej w swoim 2.0 tfsi i na postoju bieg jałowy wolne obroty przestawienie około 28 stopni na obu wartościach jakie powinno być maksymalne przestawienie bo wydaje mi się że to zbyt dużo bo silnik zaczęło dosyć słychać Tutaj dodam zdjęcie z vcds jak to wygląda do tematu wyżej
  14. Shkf odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie jaka średnica rury w 2.0 tfsi quattro na dwie osobne końcówki po jednej na stronę? Jak zmierzyłem szerokość to wychodzi około 57mm mierząc obwód który ma 18cm. Jak ktoś przerabiał temat dajcie znać bo za cholerę nie wiem jaki montaż w mm wybrać do końcówek wydechu
  15. Witam planuję zmianę sprężyn w swoim B8 z zawieszeniem 1BV na H&R -30mm lub -40mm. Może zna ktoś temat poleci coś podpowie ewentualne zdjęcia jak to siedzi w tym setupie. Bo nie powiem chciałbym zejść z wysokości, spas musi być.
  16. Shkf odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Widziałem że montują w okolicach belki przedniej
  17. Shkf odpowiedział(a) na Piekarok temat w Śląskie
    Sserwis Janusz Sopa
  18. Shkf odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Montował ktoś webasto w 2.0 tfsi? Na co głównie zwrócić uwagę itd
  19. ja też się zastanawiam u siebie nad wywaleniem środkowych lub jednej z nich. Aczkolwiek mam dwie puchy końcowe po jednej na stronę i bije się z myślami czy uzyskam taki efekt jak u ciebie czy raczej wywalać puchy końcowe całkowicie
  20. Osłona silnika i skrzyni różnią się czymś wersja przedlift/polift? Bo chcę kupić do przedlifta od polifta i nie wiem czy to będzie pasować i jakie mają numery oslona silnika i oslona skrzyni w polifcie
  21. Shkf odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Szukam numeru/nazwy tej części lub może ma ktoś tutaj z grupowiczów.
  22. Witam mam problem ze swoim B8, rok 2011 2.0 tfsi skrzynia stronic z napędem quattro. Silnik po remoncie ponad 20 tys km temu ( ja nie robiłem go osobiście ) Wymienione: pompa wysokiego ciśnienia, magnes wałka, odma, świece, poduszki silnika obie nowe, turbo nowe Problem polega na tym gdy samochód jest odpalony pojawiają się drgania bujanie itd. czy silnik jest zimny czy ciepły nie ma to znaczenia. Po przełączeniu się na D lub R dzieje się to samo tylko z dużo większym nasileniem, samochód ogólnie bardzo mocno po zapięciu biegu czy to D czy R ciągnie bardzo do przodu, tak jak by wyrywa sie do jazdy w przód lub w tył ( nie wiem czy to kwestia synchronizacji skrzyni czy czego ) trzymając na hamulcu samochód nawet lekkie odpuszczenie go powoduje że samochodu od razu rwie się do jazdy w przód czy też tył, występują również szarpnięcia na D lub R, dużo mocniejsze na wstecznym biegu potrafi szarpnąć tak że samochód na chwilkę przystanie i znów podejmuje próbę jechania do tyłu oczywiście bez pomocy mojej czyli nie wciskam wgl pedału gazu. Dziś usłyszałem także że coś tam lekko grzechocze przy jeździe w tył lub przód. Podczas jazdy przy dodawaniu gazu samochód coraz mocniej się trzęsie a gdy odpuszczę to wibracje opadają. W samochodzie zdejmowany był kolektor ten plastikowy od dolotu, było podejrzenie że któraś klapka się urwała lub zawiesiła bo coś grzechotało na jałowym w tych okolicach i czuć było że stuka coś o obudowę tego kolektora, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale piszę to. Nie mam pojęcia o co chodzi tej maszynie. Może ktoś z was ma taką wiedzę lub doświadczenie i jeśli nawet nie zdiagnozujesz to chociaż może mnie naprowadzisz co mógłbym zrobić aby w końcu to wyeliminować.
  23. Shkf odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Napisz do mnie jaka cena itd
  24. Shkf odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mogłeś oznaczyć dokładnie o kogo chodzi bo dużo jest osób o podobnym nicku itd.
  25. Shkf odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie chcę kupić vcdsa na własny użytek, gdzie, co jak itd. Chętnie się dowiem na co patrzeć lub skąd kupić. Mogę nawet od kogoś z grupy jeśli jest tu ktoś z moich okolic i ma to ustrojstwo.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.