-
B8 TrOOOOp
Planuję zakupić mocowanie wraz z hakiem wypinanym westfalia oryginalny ktory wychodził w B8. Zestaw od znajomego posiada wszystko prócz modułu. Pytanie moje brzmi czy potrzebuję jakiś moduł lub coś innego czy mogę spokojnje kupić ten zestaw i po podpięciu normalnie będzie dzialal? Bo na haku mam zamiar w tym roku wozić bagażnik rowerowy
-
Problem z syreną alarmu w Audi A4 B8
Również mam ten błąd odkąd mam B8 i również syrena działa itd
-
-
B8 TrOOOOp
Jak wyłączyć ESP/ASR całkowicie? Przyciskam klawisz ESP pod mmi trzymam te 3 sekundy pierw wyskakuje ASR OFF z ostrzeżeniem na fisie i zaraz po niej znika ASR OFF i zostaje samo powiadomienie o ostrzeżeniu. Nie umiem wyłączyć całkowicie ESP/ASR, jak to działa i jak to rozumieć mam. Pierwsze zdjęcie od lewej tak jak mam a środkowe i prawe tak jak ma koleś na Youtube i włącza mu kontrolkę od trakcji na zegarach a nie na górnym panelu z kontrolkami
-
B8 TrOOOOp
Witam, posiadam kluczyk bez keyless z stacyjką i wkładam do niej kluczyk. Planuje dołożyć i dopisać 1 sztukę. Pytanie moje brzmi czy da się ten ładny kluczyk np od s4 B8.5 lub S5 8T dołożyć czy tam zwykłej z tym oznaczeniem z tyłu typu S4/S5 itp. Nie mam kompletnie wiedzy co szukać i jak to ogarnać ale ten zwykły jakiś taki za zwykły jest. Pytanie też czy będzie pasował do stacyjki czy ma inne wymiary.
-
B8 TrOOOOp
Zawieszenie 1BV, ile zejdę na eibachu pro kit lub sportline? Jaki efekt uzyskam jak ma ktoś jakieś fotki lub rady to chętnie je poznam
-
B8 TrOOOOp
Panowie kiedyś zachciało mi się zmienić tylny znaczek na czarny, chcę spowrotem zamontować srebrny który zdjąłem z auta, pytanie moje brzmi czy ma ktoś taśmę godną polecenia żeby to zamontować jak należy i żeby to nie odpadło po paru myciach tylko trzymało konkretnie?
-
B8 TrOOOOp
Taki jest plan, pojawia się błąd ciśnienia i odkryłem to dopiero jak zacząłem dłubać sam pod maską
-
B8 TrOOOOp
Panowie 2.0 tfsi, obraca mi się na czujniku ciśnienia oleju niebieskim wtyczka normalnie mogę nią obracać dookoła ktoś mi powie co może być nie tak bo ciasno strasznie a nie chce połamać kostki żeby to wypinać
-
B8 TrOOOOp
Miałby ktoś numer uszczelki korka wlewu oleju 2.0 TFSI kod silnika CDNC
-
B8 TrOOOOp
No na kierownicy czuć tylko i wyłącznie przy skręcaniu
-
B8 TrOOOOp
Chodzi co o sam servotronic czy o kierownicę czy jak?
-
B8 TrOOOOp
Miał ktoś podobnie z servotronic że podczas skręcania kierownicą drga cała lecz nie zawsze. Częściej na jakichś płaskich powierzchniach np parking podziemny lecz na zwykłej nawierzchni asfaltowej też pojawia się problem
-
Przestawienie walka rozrządu w Audi A4 B8 2.0 TFSI
Mam pytanie bo sprawdzałem przestawienie wałka rozrządu strony ssącej w swoim 2.0 tfsi i na postoju bieg jałowy wolne obroty przestawienie około 28 stopni na obu wartościach jakie powinno być maksymalne przestawienie bo wydaje mi się że to zbyt dużo bo silnik zaczęło dosyć słychać Tutaj dodam zdjęcie z vcds jak to wygląda do tematu wyżej
-
B8 TrOOOOp
Panowie jaka średnica rury w 2.0 tfsi quattro na dwie osobne końcówki po jednej na stronę? Jak zmierzyłem szerokość to wychodzi około 57mm mierząc obwód który ma 18cm. Jak ktoś przerabiał temat dajcie znać bo za cholerę nie wiem jaki montaż w mm wybrać do końcówek wydechu
-
Shkf zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Zawieszenie 1BV Avant zmiana oraz dobór sprężyn obniżających H&R -30mm / -40mm
Witam planuję zmianę sprężyn w swoim B8 z zawieszeniem 1BV na H&R -30mm lub -40mm. Może zna ktoś temat poleci coś podpowie ewentualne zdjęcia jak to siedzi w tym setupie. Bo nie powiem chciałbym zejść z wysokości, spas musi być.