-
KarNaw obserwuje zawartość Opinie na temat gwintów (JOM, FK itp , Doposażenie Audi A4 B7 w oryginalny DRL , Galeria felg Audi A4 czyli pokażcie swoje fele i 7 innych
-
Doposażenie Audi A4 B7 w oryginalny DRL
Cześć. Odgrzewam. Zrobiłeś coś w tym temacie?
-
Galeria felg Audi A4 czyli pokażcie swoje fele
Siemka, odgrzewam. Nie wystają za bardzo te alusy? Nie obciera ci nic?
-
Szum we wnętrzu Audi A4 B6 sedan
Cześć. Odświeżam temat. Ma ktoś może jakieś inne pomysły? Uszczelki drzwi ładne, drzwi nie opadły, ramki szyb idealnie dolegają.
-
Problem po wymianie rozrządu w Audi A4 B6 1.8T BFB
Cześć. Odgrzewam temat. Co było z tym ciśnieniem oleju na 4 cyl? O co chodziło?
-
Schemta podłączenia can bus decoder do Audi A4 B6
Odgrzewam. Ogarnąłes? Bo mi też nie działa multifunkcyjna kierownica na radiu android
-
Problem z ustawieniami systemowymi w Android Auto w Audi A4 B6
@jackyq163 odgrzewam. Które ustawienia na radiu reagują na kierownicę? Bo ja mam multifunkcje i nie działa kompletnie sterowanie na radiu...
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
To trzeba dawać to zasilanie z bezpiecznika 44 na pin F3 w climatroniku czy nie? Jak to w końcu jest?
-
Biały dym po odpaleniu Audi A4 B6 1.8T
Cześć. Odgrzewane kotleta bo mam takie same objawy jak szydlos007. Jaka była przyczyna? Coś ustaliłeś?
-
Szum we wnętrzu Audi A4 B6 sedan
Cześć. Mam problem z moją b6 1.8t Quattro sedan. Szumi mi w kabinie podczas jazdy, zaczyna się już od 50-60km/h. Jeździłem kolegi b6 taka sama tylko 3.0v6 i jest cichutko w środku a u mnie przy tej samej prędkości szum taki jakby z tyłu... Może jakichś wygłuszeń nie mam? Macie może jakaś rozpiskę gdzie są i jakie wygluszenia albo coś żeby z tym powalczyć? ? Łożyska wykluczam bo jak się wjedzie na nową drogę to mniej dokucza ten szum, zmniejsza się. Opony różne komplety przekładane i dalej to samo. Druga sprawa jak zamykam drzwi u siebie i siedzę w środku to tak pusto jakby a jak u kolegi jak zamykam to słychać że taka wytłumiona, szczelna. Jak stoję na parkingu tyłem do drogi głównej to wyraźnie słyszę przejeżdżające auta więc ewidentnie coś nie jest wytłumione. Proszę o wskazówki. Pozdrawiam ?
-
Dziwny szum powyżej 50 km
Czesc. Odkopuje temat. Doszedłes z tym szumem co to może byc? u mnie tez szumi i mnie denerwuje powyzej 50-60km/h cos jakby opony, ale juz drugi komplet zalozony i to samo...
-
Opinie na temat gwintów (JOM, FK itp
Cześć. Jest tu ktoś kto jeździ na gwincie JOM? Najlepiej z Podkarpacia bo bym zobaczyl na własnym tyłku jak to się sprawuje ? mam do kupienia taki gwint dość tanio. Jak ktoś jeździ na takim JOM Albo FK to prosił bym o opinie, pozdro Ewentualnie co byście polecili, jaki gwint, najlepiej z używki
KarNaw
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta