Witam
Tył samochodu siedzi o jakieś 3 cm niżej od przodu czym to może być spowodowane i co mogę zrobić żeby wyrównać obie osie najprostszym sposobem. Auto mam 3 msc nie wiem czy ktoś wcześniej czegoś nie zmieniał ale wydaje mi się że nie powinno tak być.
Witam czy jak mam w a4 b7 czteroramienną kierownicę bez multi i mam tempomat i mój moduł obsługuje multifunkcje to mogę założyć trójramienną z multi i będzie pasowała?
Cześć jestem Dawid mieszkam we Wrocławiu i jeżdżę audi a4 b7 1.8t ze zrobioną mapą na 190km i 330Nm z instalacją lpg brc 32sq. Mam nadzieję że znajdę na tym forum wiele pomocnych rad gdy będe coś chciał pogrzebać w aucie.