Treść opublikowana przez wristtech
- Termostat
- Termostat
-
Termostat
Witam, mam 2.0 143km a4 b8 allroad 2012r. Polift Nie dogrzewa nie osiaga 90stopni , 70 to max. Czytałem o termostatach i zdania są podzielone jedni piszą że wymiana nic nie pomogła itp itd. To może ktoś doradzić co zrobić wymienić???? Czytałem że są 2 termostaty, auto mam od niedawna proszę o podpowiedź co mam kupić. Pozdrawiam
-
A4 b8 allroad czujnik cofania
Dzięki za szybką i wyczerpującą odpowiedź. Pozdrawiam
-
A4 b8 allroad czujnik cofania
Witam od kilku dni jeden z tylnych czujników pokazuje przeszkodę cały czas, ale zdarza się że po postoju odpalam auto i jest dobrze. Da się sprawdzić ten czujnik zmierzyc oporność itp, czy tylko wymiana????. Jeśli wymiana to jest typu plug & play czy trzeba kodować etc. Pozdrawiam
-
Gdzie przykleić emblematy w Audi A4 b8 Allroad?
Witam, będzie ktoś tak uprzejmy i zrobi mi zdjęcie tylnej klapy a dokładniej emblematow a4 allroad quattro ???. Fajnie jak by przyłożyć metrowke od krawędzi klapy i cyknąć foto. Chciałem. Kupić emblematy ale nie wiem w których miejscach je zamontować. Moje a4 b8 allroad to polift z 2012r Pozdrawiam
-
kilka pytań na temat A4 B8 Allroad
A jeszcze zapytam czy do mojego mmi da się dołożyć kamerę cofania??? Co potrzebuję kupić oprócz kamery ? oczywiście ,aby to zadziałało???
-
kilka pytań na temat A4 B8 Allroad
Mam mmi 3g basic, są do tego nowe aktualizacje, język pl, mapy ???? Widziałem jakieś ogłoszenia, niby sprzedają oryginalne, ale czy napewno ??? Nie będzie później problemów z zawieszaniem się itp???? Pozdrawiam
-
kilka pytań na temat A4 B8 Allroad
Nie narzekam, ale wydaje mi się że przed zmianą rozrzadu spalanie było niższe, ale może mi się wydaje, wogole nie wiem czy wymiana rozrzadu ma jakis wplyw na spalanie. Mam jeszcze Hondę crv IV z 13 r 2.2 idtec i tam spalanie mam niższe niż w audi ?.
-
kilka pytań na temat A4 B8 Allroad
Spalanie w cyklu mieszanym trochę przez miasto trochę autostrady prędkość do 120km/h poniżej 7 l nie zejdę. Szukam kabla bo moj dziala z autami do 2006 albo 2008r ale tyle tego jest ze nie wiem co wybrać, poleci może ktoś???
-
kilka pytań na temat A4 B8 Allroad
Witam, jako że od kilku tygodni jestem posiadaczem auta wymienionego w tytule chciałbym się dowiedzieć kilku rzeczy. A4B8 Allroad quattro 2.0 140km 2012r polift jakie spalanie ma to auto. Wydaje mi się że moje ma spore, zaraz po kupnie wymieniłem rozrząd i wydaje mi się że po wymianie spalanie jest większe. Mogę się mylić bo autem przed wymianą zrobiłem 600km. Czy są dostępne aktualizacje map jeśli tak to gdzie mogę kupić. Jest jakaś aktualizacja aby mieć jezyk polski??? Kabel diagnostyczny żeby sobie w garażu błędy odczytać jaki kupić ??? fajnie jak by ktoś podał linka Chciałbym dokupić emblematy a4 oraz allroad i quattro na tylną klapę, czy mógłby mi ktoś podać wymiary tych napisów oraz zmierzyć i wrzucić foto w którym miejscu je przykleić. Jak wygląda wymiana tarcz /klocków z tyłu chodzi o ten hamulec elektryczny (jakaś instrukcja ???) Pozdrawiam
-
asysten świateł, światła automatyczne
dzięki za pomoc pozdrawiam
-
asysten świateł, światła automatyczne
no to problem sie rozwiazał nie mam kamery, myślałem ze ten mniejszy czujnik za to odpowiada ps od czego on jest??
-
asysten świateł, światła automatyczne
wydaje mi się że czujnik w lusterku wstecznym jest właśnie od asystenta.
-
asysten świateł, światła automatyczne
tak robie zapalą się długie ale nie gasną.
-
asysten świateł, światła automatyczne
Jest ustawiony w pozycji Auto.
-
asysten świateł, światła automatyczne
Witam, może podpowie mi ktoś co po kolei należy sprawdzić jak nie działają mi światła drogowe automatycznie. Audi a4b8 allroad 2012r polift Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie. Jako ze stalem sie posiadaczem audi postanowiłem dołaczyc do grona uzytkownikow tej marki. Mam nadzieję, że znajde informacje jakich szukam i forum będzie pomocne. Pozdrawiam ,,,