-
Ciśnienie w kołach , start&stop check engine i świece zarowe
Czujnik położenia wału z jakiej firmy kupić?
-
Maroni1979 obserwuje zawartość Muskel1
-
Ciśnienie w kołach , start&stop check engine i świece zarowe
Przesyłam kody błędów , mechanik wskazał na czujnik położenia wału. Mówi że połączone razem: egr, czujnik wału, i paliwa. Log-DLU-WAUZZZ8K3DA038844-277570km.txt
-
Ciśnienie w kołach , start&stop check engine i świece zarowe
Ok a coś byś sugerował co to może być?
-
Ciśnienie w kołach , start&stop check engine i świece zarowe
Ok po 16
-
Maroni1979 obserwuje zawartość Ciśnienie w kołach , start&stop check engine i świece zarowe
-
Ciśnienie w kołach , start&stop check engine i świece zarowe
-
Doświetlenie zakrętów z głównej lampy
Ok ok ale jak co aktywowaniu kierunkowskazów, nie rozumie….
-
Doświetlenie zakrętów z głównej lampy
Dziękuje za informację, w dniu dzisiejszym odkoduje „głupie” kodowanie co zrobiłem na sztywno VCDS doświetlenie halogenami i zobaczymy jaki będzie efekt na załączniku Auto, a na postoju sprawdzę czy H7 włącza się czy również tylko w trybie jazdy ??
-
Maroni1979 obserwuje zawartość scubi206
-
Maroni1979 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Doświetlenie zakrętów z głównej lampy
-
Doświetlenie zakrętów z głównej lampy
- Doświetlenie zakrętów z głównej lampy
…może złe kodowanie zrobiłem.- Doświetlenie zakrętów z głównej lampy
No ja ,podpiąłem VCDS coś tam zerknąłem w necie i ustawiłem doświetlenie samych halogenów.- Doświetlenie zakrętów z głównej lampy
- Doświetlenie zakrętów z głównej lampy
Witam, właśnie zakupiłem A4b8 lift 2012r i posiadam bixenony z żarówkami H7. Zakodowanej VCDS doświetlenie zakrętów w halogenach ok działa natomiast pytanko czemu i kiedy powinny zapalać się H7 w głównych lampach. Żarówki wymieniłem na nowe błędów brak oco z nimi chodzi?? - Doświetlenie zakrętów z głównej lampy