-
adrian00102 obserwuje zawartość Podniesienie przodu. , Temperatura silnika w Audi A4 B6 1.8T , Jakie radio B6. i 4 innych
-
Temperatura silnika w Audi A4 B6 1.8T
U mnie sięga 110 i wentylatory na drugim biegu działają. Podejrzewam termostat. 1.8t bfb 163km. Ale temperatura czasem spada...
-
Jakie radio B6.
Witam chciałbym zmienić radio w swojej b6. Tunel jest przygotowany pod radio 2 din. Chciałbym zmieścić się w przedziale 400-600 zł . Będę mega wdzięczy za link do aukcji. Nie musi być orginalne może być android.
-
1.8T różnica między skrzynią 5 a 6 biegową
Przyłącze się. Co potrzebne jest do przeróbki? Mocowania śrub pasują? Jakie sprzęgło?
-
Inny zbiorniczek wyrównawczy płynu chłodzącego
Witam kupiłem zbiorniczek wyrównawczy płynu chłodzącego a4 b6 1.8t bfb. Okazało się że wtyczka jest inna. Udało mi się robić przejściówkę, ale dalej wywala błąd na desce. Można jakoś obejść czy tylko wymiana zbiorniczka na właściwy pomoże?
-
Czy pasuję?Wejdź sprawdź.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Piękna ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam mam na imię Adrian. Od nie dawna stałem się posiadaczem pięknego, niezawodnego i pełnoletniego A4 B6 1.8 turbo. Jakoś nigdy nie byłem przekonany do marki Audi. Lecz po przejechaniu się tym fantastycznym wozem odrazu się zakochałem ??? poniżej zdjęcia mojej pełnoletniej perełki. Rejestracja i tak już zmieniona
-
Podniesienie przodu.
Witam mam problem z moim A4B6 1.8t BFB. Mam felgi 18 i Sportowe sprężyny, chciałbym podnieść z kilka centymetrów, czytałem że można wsadzić gumy pomiędzy sprężyny. Jak to się spisuję? Zakładał ktoś? Długo z wytrzymałością? Czy wymiana sprężyn? Dodam że nie chce robić dużego prześwitu pomiędzy kołem a błotnikiem. Po prostu jest za nisko i boję się że kiedyś zgubię miskę.
adrian00102
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta