Treść opublikowana przez Darek N.
-
Uszczelnienie sterownika AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI i 3.0 TDI
Tylny czujnik Nox ,,rozsypał się,, podczas demontażu.Na 100% był do wymiany... A pompa tzn. jej parametry również zmierzone i nie podawała równomiernie tylko ,,pluła,, ...
-
Uszczelnienie sterownika AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI i 3.0 TDI
Pełny auto skan zrobiony. Diagnoza pompka adblu...Decyzja wymiana(w serwisie Audi koszt 8000zł plus sterownik 2000zł). W innych serwisach powiedziano mi,że sterownika nie potrzeba wymieniać. Zakupione 3 zbiorniki z pompką na allegro(sama pompka nie występuje lecz jest zintegrowana razem ze zbiornikiem adblu)...Jedna pomka okazała się sprawna(koszt 800zł). Dwie zostały zwrócone..Po skanie wyszedł jeszcze błąd tylnego czujnika Nox-a... W serwisie cena 3500zł.Ja kupiłem na allegro 4 sztuki(wszystkie niesprawne-zwrócone). Zakupiłem szczęśliwie nowy za 2000zł.Jutro wymiana i zobaczymy czy problem będzie rozwiązany.
-
Uszczelnienie sterownika AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI i 3.0 TDI
Ok,dziękuję.
-
Uszczelnienie sterownika AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI i 3.0 TDI
Mi także wyświetliło błąd P20EE00.. Pierwszy raz w listopadzie,wczoraj po 4 miesiącach ponownie... Błąd usunięty ale chcę dotrzeć do usterki i ją definitywnie usunąć. Od czego zacząć? Podobno przyczyn może być wiele... Auto sprawuje się idealnie tzn. moc,spalanie,zero dymu itp wszystko okej. Jaka może być najbardziej prawdopodobna i najczęstsza przyczyna?
-
Głośny zgrzyt od silnika?Skrzyni biegów?
Nikt nie miał podobnego przypadku?
-
Głośny zgrzyt od silnika?Skrzyni biegów?
Witam.Jadąc autostradą lewym pasem i wyprzedzając inne pojazdy nagle samochód wydał dziwny zgrzyt,chrupot...Prędkość ok.170km/h. Wyświetlił się komunikat (chyba był to trójkąt z wykrzyknikiem,nie zdążyłem dokładnie go odczytać)...Poza tym żadnych innych kontrolek.Samochód spisywał się normalnie... Po ok.miesiącu sytuacja się powtórzyła... Obiło mi się o uszy że to włącza się jakiś system bezpieczeństwa i dohamowuje samochód... Miał ktoś tutaj podobną sytuację? Pozdrawiam.
- Akumulator
-
Akumulator
Aku wymienione...93 Ah... Pacjent był na na podtrzymaniu...Po wymianie nie wyświetlił się żaden błąd... Koszt 8 stówek plus robocizna 15 minut...
-
Akumulator
Jeszcze jedna rzecz...Czy jak wymienię osobiście muszę kasować jakieś błędy itp? Podłączenie pod komputer będzie potrzebne?
- Akumulator
- Akumulator
-
Akumulator
Witam,szukałem tego wątku i nie znalazłem... Auto A4 b9 3,0Tdi Quatro Allroad... Chciałem wymienić aku i każdy obdzwoniony sklep inaczej odpowiada...Tzn. jedni że 80Ah inni 92 a jeszcze inni 105ka... To jak to jest? Dzięki za info...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam,dziękuję za przyjęcie do grupy. Pozdrawiam... Darek z Opola.