-
Kontrolka ESP i świecący się pasek stop
Jesteś pewien? Jak wciskam hamulec to normalnie światła hamowania w lampach się zapalają tylko pasek się swieci
-
SurfingFX obserwuje zawartość Podłączenie oświetlenia do kubka i wizytownika , Kontrolka ESP i świecący się pasek stop , A3 8l 1.8T problem P0171 i 1 inny
-
Kontrolka ESP i świecący się pasek stop
Witam wszystkich serdecznie. Od wczoraj mam taki problem, że swieci mi się ciągle trzeci stop i kontrolka ESP, brak komunikacji ze sterownikiem ABS, nie jestem w stanie sprawdzić błędów. Miał ktoś podobny problem i jest w stanie doradzić co mogło się stać? Pozdrawiam
-
A3 8l 1.8T problem P0171
Z tego co kojarzę to takie doładowanie powinno być na seryjnym sofcie
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Spróbuje, zobaczymy czy to coś da
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Nie wiem za bardzo co zmieniać, esp się swieci cały czas
-
A3 8l 1.8T problem P0171
Póki co to powinieneś zrobić w pierwszej kolejności
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Domyślam się, pytanie tylko co?
-
A3 8l 1.8T problem P0171
Nowa mapa gazu dla tej mocy, wtedy powinno wrócić do normy
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Gdzieś na forum widziałem rozpiskę przewodów przełącznika esp, w nie się podłączyłem, ale sytuacja jest bardzo dziwna, ponieważ na zgaszonym zapłonie diody świecą, pobprzekreceniu kluczyka już nie. Na przełączniku świateł nie swieci się kontrolka pozycyjnych
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Witam serdecznie, mam taki problem. Mianowicie zakupiłem podświetlany wizytownik i uchwyt na kubek, podłączyłem pod przycisk esp i swieci się tylko na zgaszonym zapłonie. W momencie przekręcenia stacyjki podświetlenie gaśnie. W czym może być problem? Zauważyłem też, że nie jest podświetlona ikona świateł pozycyjnych na przełączniku świateł. Pozdrawiam
-
Podłączenie oświetlenia do kubka i wizytownika
Witam serdecznie, mam taki problem. Mianowicie zakupiłem podświetlany wizytownik i uchwyt na kubek, podłączyłem pod przycisk esp i swieci się tylko na zgaszonym zapłonie. W momencie przekręcenia stacyjki podświetlenie gaśnie. W czym może być problem? Zauważyłem też, że nie jest podświetlona ikona świateł pozycyjnych na przełączniku świateł. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich użytkowników forum bardzo serdecznie! Michał z Wrocławia, od dwóch lat bardzo zadowolony posiadacz A4 B6 Pozdrawiam i życzę miłego dnia/wieczoru.