Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SurfingFX

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SurfingFX

  1. Jesteś pewien? Jak wciskam hamulec to normalnie światła hamowania w lampach się zapalają tylko pasek się swieci
  2. Witam wszystkich serdecznie. Od wczoraj mam taki problem, że swieci mi się ciągle trzeci stop i kontrolka ESP, brak komunikacji ze sterownikiem ABS, nie jestem w stanie sprawdzić błędów. Miał ktoś podobny problem i jest w stanie doradzić co mogło się stać? Pozdrawiam
  3. Z tego co kojarzę to takie doładowanie powinno być na seryjnym sofcie
  4. Spróbuje, zobaczymy czy to coś da
  5. Nie wiem za bardzo co zmieniać, esp się swieci cały czas
  6. Póki co to powinieneś zrobić w pierwszej kolejności
  7. Domyślam się, pytanie tylko co?
  8. Nowa mapa gazu dla tej mocy, wtedy powinno wrócić do normy
  9. Gdzieś na forum widziałem rozpiskę przewodów przełącznika esp, w nie się podłączyłem, ale sytuacja jest bardzo dziwna, ponieważ na zgaszonym zapłonie diody świecą, pobprzekreceniu kluczyka już nie. Na przełączniku świateł nie swieci się kontrolka pozycyjnych
  10. Witam serdecznie, mam taki problem. Mianowicie zakupiłem podświetlany wizytownik i uchwyt na kubek, podłączyłem pod przycisk esp i swieci się tylko na zgaszonym zapłonie. W momencie przekręcenia stacyjki podświetlenie gaśnie. W czym może być problem? Zauważyłem też, że nie jest podświetlona ikona świateł pozycyjnych na przełączniku świateł. Pozdrawiam
  11. Witam serdecznie, mam taki problem. Mianowicie zakupiłem podświetlany wizytownik i uchwyt na kubek, podłączyłem pod przycisk esp i swieci się tylko na zgaszonym zapłonie. W momencie przekręcenia stacyjki podświetlenie gaśnie. W czym może być problem? Zauważyłem też, że nie jest podświetlona ikona świateł pozycyjnych na przełączniku świateł. Pozdrawiam
  12. Witam wszystkich użytkowników forum bardzo serdecznie! Michał z Wrocławia, od dwóch lat bardzo zadowolony posiadacz A4 B6 Pozdrawiam i życzę miłego dnia/wieczoru.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.