Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gumis92

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gumis92

  1. Witam ! Potrzebuje pomocy odnośnie Bluetooth mam Audi MMI 2G High i szukam czegoś żeby podpiąć moduł wszędzie wyskakuje mi most światłowody ale to odpada za duża cena 730zl 🫤 potrzebuje same Bluetooth we wtorek jadę do elektryka samochodowego i chciałbym mu przywieść żeby mi to podłączył ale potrzebuje dokładnego modułu który będzie wstanie działać przerabial z was już ktoś taki temat ???
  2. Czy ktoś może mi pomóc bo we wtorek oddaje auto do elektryka i muszę coś zamówić w nie wiem który będzie dobrze w przyzwoitej cenie bo ten most za 730 zł to za drogi
  3. Witam chcę odświeżyć temat bo zastanawiam się nad kupnem wefy 502 samego Bluetooth bo jest dużo tańszy niż ten emulator czy da radę go podpiąć gdzieś czy nie ma opcji i zostaje tylko ten drogi emulator z wefy czy mogę kupić coś innego zależy mi na Bluetooth
  4. Próbowałem wszystkiego prawdopodobnie że coś w kabelkach nie łączy bo raz normalnie gra a raz muzyka sama się przełącza i przewija. Jak docisnę kabelki to ładnie chodzi muszę wyciągnąć i sprawdzić czy coś się nie powypinalo dzięki
  5. Problem powrócił auto zgasiłem i znowu nie ma dźwięku masakra normalnie żeby tyle kombinacji było
  6. Powiem tak przed chwilą odłączyłem aku na chwilę i blutu i dźwięk działa brak tylko ikonku blutu na radiu
  7. Nie widać na ekranie LCD to nie ledowe tylko zwykle
  8. Wcześniej miałem rnse ale po kilku latach siadł ekran i wymieniłem na inne rnse kupiłem razem z blutu od gościa co używał w rnse cały zestaw i mówił że wszystko jest już zakodowane i po podloczeniu rnse łączy się z telefonem ale na ekranie rnse nie widać. Więc pytanie czy ktoś dałby radę to ogarnąć podjechałbym
  9. Witam zakupiłem radio Rnse z modułem bluetooth po wpięciu wszystkiego telefon łączy się z modułem ale na rnse nic nie wyświetla ani nie gra. Czy ktoś z okolic Sanoka wie jak to zrobić
  10. Witam panowie odgrzewam posta mam problem jak koledzy wyżej z Rnse jak przytrzymam ramkę z dołu to łapie kolor a jak puszcze to jest biały ekran potrzebuje pomocy na jekiegos fachowca dziękuję z góry
  11. Mam też taki problem ze ekran świeci na biało ale jak dociśnie się ramkę z dołu to kolory wracają ale gdy puszcze to spowrotem jest biały ekran czy ktoś wie jak to naprawić lub ktoś się zajmuję taka naprawa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.