-
-
[CAGA] Silver Mouse. Bixenon > MMI2GH > B&O > QQ1 > RS Interior Look > GC1 Beaufort > Alcantara...
Piękna robota, pozazdrościć modzenia z głową! Czuję się zainspirowany ??
-
Krystianb8 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Audi A4 B8 1.8TFSI grzeje się
2016, prawie 100k km temu.
-
Audi A4 B8 1.8TFSI grzeje się
Rozrząd był wymieniany przy serwisie olejowym, gdzie wymieniona była większość silnika (został tylko blok) ale podejrzewam, że pompy nie ruszali więc niebawem stuknie jej 200k km. Dzięki za poradę, na pewno ją sprawdzę!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć wszystkim! Audi A4 B8 1.8 tfsi, FWD, PB, łódzkie
-
Audi A4 B8 1.8TFSI grzeje się
Pomimo, że z nawiewów leci gorące powietrze?
-
Audi A4 B8 1.8TFSI grzeje się
Witam wszystkich grupowiczów. Od jakiegoś czasu mam problem z temperaturą w mojej audi. Podczas jazdy na krótkich odcinkach auto grzeję się do 100-110 stopni, więcej na razie nie stwierdziłem. Powyżej 90 stopni wiatrak na chłodnicy zaczyna pracować i wg mnie pracuje dobrze, bo im wyższa temperatura tym mocniej pracuje. Problem stwierdziłem po wymianie sprzęgła, nie mam pojęcia czy ma to jakiś związek. Po podpięciu VCDS nie wykazało żadnych błędów. W wakacje miałem epizod bo urwał mi się pasek pompy i wtedy zagotowałem czynnik, od razu auto zostawiłem aby ostygło. Po tym przez dobre pół roku nie było żadnych objawów. Czy ktoś miał podobny problem lub wie jaka może być tego przyczyna?