-
-
Brak chłodzenia na wolnych obrotach w Audi A4 B6 1.6 ALZ
U mnie też mam problemy z ogrzewaniem. Silnik bardzo szybko osiąga 90 stopni lecz nie ma w ogóle obiegu płynu. Termostat, pompa wody w porządku,mechanik zdjął głowice bo podejrzewał że wydmucha uszczelkę ale na niej brak jakichkolwiek uszkodzeń. Z dnia na dzień tak się stało. Wracałem wieczorem z miasta było wszystko ok,rano odpaliłem auto żeby rozmrozić szyby i już nie grzała
-
Problem z ogrzewaniem i temperaturą silnika w Audi A4 B6 1.6
Panowie problem z ogrzewaniem znowu powrócił. Tylko teraz jest większa zagwostka. Samochód po przejechaniu około 1km łapie 60stopni a potem juz momentalnie na zegarze 90 stopni.Pompa wody sprawna termostat też na uszczelce pod głowicą też nie widać żadnego przedmuchu.
-
Problem z grzaniem na niskich obrotach w A4 B6
Panowie problem z ogrzewaniem znowu powrócił. Tylko teraz jest większa zagwostka. Samochód po przejechaniu około 1km łapie 60stopni a potem juz momentalnie na zegarze 90 stopni.Pompa wody sprawna termostat też na uszczelce pod głowicą też nie widać żadnego przedmuchu.
-
Problem z grzaniem na niskich obrotach w A4 B6
wypłukałem nagrzewnicę wymieniłem rozrząd z pompą wody. Przez chwile było dobrze dopóki nie wybrałem się w dłuższą trasę po powrocie układ zapowietrzony a po odkręceniu zbiorniczka wyrównawczego wywaliło płyn. Padła decyzja o ściągnięciu głowicy i okazało się że był przedmuch do kanału chłodzącego
-
Problem z grzaniem na niskich obrotach w A4 B6
Nie wymieniłem bo po wymianie rozrządu wraz z pompą wody samochód na krótkich dystansach grzał bardzo dobrze dopiera jak poszedł w dłuższą trasę problem powrócił
-
Problem z grzaniem na niskich obrotach w A4 B6
Panowie problem z ogrzewaniem znowu powrócił. Wymieniona została pompa wody oringi na termostacie bo był lekki wyciek. Silnik po około 1,5km łapał temperaturę i z nawiewów leciało ciepłe powietrze a jak osiągną 90 stopni to aż parzyło. Pięknie grzało aż do dziś. Dzisiaj wyjazd 80km w drodze do celu wszystko ładnie grzało zgasiłem samochód nie było mnie może 30 min i po uruchomieniu silnika z nawiewów znowu zimne powietrze całą drogę do domu. Wąż zasilający nagrzewnicę gorący powrót zimny. Pytanie czy jest możliwość że w nagrzewnicy jest tak duży paproch który zatyka wejście płynu.
-
Problem z grzaniem na niskich obrotach w A4 B6
nagrzewnica do wymiany także kończymy temat
-
Problem z grzaniem na niskich obrotach w A4 B6
Dziś byłem u mechanika żadnych błędów nie ma. Też twierdzi że nagrzewnica nie jest zapchana bo wtedy by wogole nie grzała. Odpowietrzył układ i zaczęła grzać. Przed chwilą miałem wyjazd przejechałem 1km i z nawiewów już leciało gorące powietrze. Także jeździć obserwować
-
Problem z grzaniem na niskich obrotach w A4 B6
Da się to jakoś przeczyścić. Kupiłem ten samochód w marcu i stale coś już zaczyna mnie zdażnić
-
Problem z grzaniem na niskich obrotach w A4 B6
Panowie moje audi przestało nagle grzać. Miałem dziś wyjazd 120km, jadąc w tamtą stronę grzała idealnie po załatwieniu spraw odpaliłem silnik i tu moje zdziwienie bo z nawiewów całą drogę powrotna leciało zimne powietrze. Górny wąż od nagrzewnicy zimny dolny gorący. Po przyjeździe do domu zdjąłem górny wąż z nagrzewnicy i na wolnych obrotach nie było w nim w ogóle płynu dopiero tak przy 3tyś/obr pojawił się i w samochodzie zaczęło trochę grzać. Jaka może być przyczyna?
-
Parę słow odnośnie cewki i świec w 1.6 ALZ
Panowie dołączam się do tematu. Od jakiegoś tygodnia co jakiś czas zapala mi się check i po chwili gaśnie. Podłączeniu komputera wyskakuje wypadanie zapłonu na 1 i 4 cylindrze czyli najprawdopodobniej cewka szwankuje. I teraz pytanie jaka zakupić aby trochę pochodziła
-
brak możliwości ustawienia swiateł
Temat ogarnięty żarówka nie była zablokowana zabezpieczeniem i dlatego nie mogłem wyregulować
-
brak możliwości ustawienia swiateł
Widać że lampa była niedawno zakładana. Czy jest w ogóle możliwość źle założyć żarówkę
-
brak możliwości ustawienia swiateł
Podczas regulacji widać że soczewka zmienia swoje położenie, po dokręceniu regulacji do końca światło drogowe świeci bardzo wysoko a mijania nadal bardzo blisko, może żarówka jest źle osadzona a żeby ją wyjąć trzeba demontować całą lampę?
-
brak możliwości ustawienia swiateł
allegro.pl ALLEGRO.PL Ja mam w swoim identyczne