-
tomaszekww obserwuje zawartość Nowicjusz - wątek powitalny , Drgania w aucie na zimnym silniku w Audi A4 B6 1.8T , Wymiana podsufitki A4 b6/B7 Avant bez szyberdachu i 3 innych
-
Drgania w aucie na zimnym silniku w Audi A4 B6 1.8T
Hej i jak Panowie i Was z tymi drganiami w aucie? Mnie też to dopadło, ale czasami się pojawia i tylko na zimnym. Macie jakieś rozwiązanie?
-
Wymiana podsufitki A4 b6/B7 Avant bez szyberdachu
Ale to finalnie do S-Line 2007 ma być 9F52, czy ta ostatnia 9K522? I ile materiału Wam zeszło w avantach, biorąc pod uwagę, że szerokość jest 1.5m?
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
Ma ktoś pojęcie, czy to zadziała? Bo pomysł ciekawy a jestem na etapie zbierania gratów do tego i bardzo by to uprościło pracę...
-
Problem z odpalaniem
Ja mam podobnie, mianowicie posiadam B7 1.8t Q i od pewnego czasu mam całkowicie losowe problemy z odpaleniem auta. Czasem, ale bardzo rzadko występują one po nocy a najczęściej występują jak po i godzinach wychodzę z roboty i chce odpalić, to najczęściej odpala za 3cim razem. Jak już zapali, to czasem czuć jakby się zalewał od paliwa a czasem po nocy kompletnie nie wchodzi na ssanie, tylko obroty od razu wskakują na okolice 800. Filtr wymieniony niedawno na Ori, vcds widzi poprawnie temperature i obroty silnika, błędow zero, może ktoś tak też miał?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Wszystkim, pomyślności w Nowym 2024 Roku
-
Wibracje na biegu jałowym w Audi A4 B7 1.8T quattro
Hej, tak czytam to co piszecie i stwierdzam, że mam i ja... Niestety... Auto kupione w sierpniu 2023 i od jakiegoś czasu zacząłem odczuwać lekkie drgania na jałowym, aż po świątecznej trasie 400km w jedną i 400 km w drugą czuć je jeszcze bardziej, nie ma znaczenia, czy klima on czy off, czy sprzęgło wciśnięte, czy nie, nawet czy LPG, czy Pb, drży sobie i od czasu do czasu jest jedno mocniejsze drganie, które powoduje, że patrzę, czy mi nie zgasło, ale obroty ani drgną..... Doszliście do jakichś wniosków co to może być? U mnie 1.8t bfb Q wydech w kwasie, sztywny tip i 250KM na pokladzie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich
tomaszekww
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta