Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszekww

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Hej i jak Panowie i Was z tymi drganiami w aucie? Mnie też to dopadło, ale czasami się pojawia i tylko na zimnym. Macie jakieś rozwiązanie?
  2. Ale to finalnie do S-Line 2007 ma być 9F52, czy ta ostatnia 9K522? I ile materiału Wam zeszło w avantach, biorąc pod uwagę, że szerokość jest 1.5m?
  3. Ma ktoś pojęcie, czy to zadziała? Bo pomysł ciekawy a jestem na etapie zbierania gratów do tego i bardzo by to uprościło pracę...
  4. tomaszekww odpowiedział(a) na Mateusz.Maziarz temat w 1.8T
    Ja mam podobnie, mianowicie posiadam B7 1.8t Q i od pewnego czasu mam całkowicie losowe problemy z odpaleniem auta. Czasem, ale bardzo rzadko występują one po nocy a najczęściej występują jak po i godzinach wychodzę z roboty i chce odpalić, to najczęściej odpala za 3cim razem. Jak już zapali, to czasem czuć jakby się zalewał od paliwa a czasem po nocy kompletnie nie wchodzi na ssanie, tylko obroty od razu wskakują na okolice 800. Filtr wymieniony niedawno na Ori, vcds widzi poprawnie temperature i obroty silnika, błędow zero, może ktoś tak też miał?
  5. Cześć Wszystkim, pomyślności w Nowym 2024 Roku
  6. Hej, tak czytam to co piszecie i stwierdzam, że mam i ja... Niestety... Auto kupione w sierpniu 2023 i od jakiegoś czasu zacząłem odczuwać lekkie drgania na jałowym, aż po świątecznej trasie 400km w jedną i 400 km w drugą czuć je jeszcze bardziej, nie ma znaczenia, czy klima on czy off, czy sprzęgło wciśnięte, czy nie, nawet czy LPG, czy Pb, drży sobie i od czasu do czasu jest jedno mocniejsze drganie, które powoduje, że patrzę, czy mi nie zgasło, ale obroty ani drgną..... Doszliście do jakichś wniosków co to może być? U mnie 1.8t bfb Q wydech w kwasie, sztywny tip i 250KM na pokladzie
  7. Witam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.