Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ClNEK

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ClNEK

  1. ja proponuje zebyscie wpadli na ten McDrive, ja i pare innych autek stoimy tam od 19 chyba ze chcecie osobno to musi byc jakis inny dzien
  2. wlasnie do mnei tez pisal i nie dostalem tu link do nowego forum ttc, jakbyscie sie rej to uzywajcie takich samych nickow jak tu zebym wiedzial kogo wpuszczac odrazu www.ttclub.fora.pl
  3. jesli chozi ci o Ziaje to znam mysle ze przy okazji spotu ttc mzoemy sobie wlasnie zrobic slocik audi
  4. no tam dawniej mielismy spotkania tyle ze o tej porze roku troche tam ciemno o 19 i plac zostal wystawiony na sprzedaz przez Leiera. keidys mielismy tam nawet zlot razem z nowym saczem i bmw urzadzalo tam swoje coroczne zloty [ Dodano: 28-01-2007, 17:10 ] takie pogladowe zdjecie tego placu
  5. dokladnie chodzi mi o TTC, pod frazesa raczej juz nie jezdzimy bo nas tam zbytnio nie lubia na krysztalowej sie scigamy i faktycznie bywa dosc ciekawie tylko zazwyczaj z udzialem bmw stad moja mala akcja [ Dodano: 28-01-2007, 16:45 ] tarnowski tuning club, istniejemu juz chyba rpzeszlo 4 lata
  6. miejscowi spotykaja sie co piatek o 19 pod mcdrive tylko ze oni glownie jezdza BMW co mnie wcale nie cieszy stad moja nadzieja, ze moze pare audiczek by tez wpadalo zazwyczaj postoimy sobie, pogadamy (poszydzimy), poszalejemy na takim jedynm placu, poscigamy sie jak sa chetni itp itd. napewno pora letnia mozna robic wiecej ciekawych rzeczy ale teraz mozna sie poslizgac troche pozdrawiam i zapraszam
  7. napewno podejdzie ci np od silnika ASV bo ja taki mam i moge wsadzic skrzynie od 1z, pasuje. dla ciekawostki powiem Ci ze obecnie mam skrzynie od 2.3 bezyny i tez pasuje tyle ze predksoc max mam ok 180 km/h pre_pl masz takie dane przelozen dla wszystkich rodzajow skrzyn w a4 ? [ Komentarz dodany przez: zdeniu: 14-01-2007, 02:26 ] witam Cię kolego i zapraszam do działu Newbie oraz do zapoznania się z regulaminem forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.