Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

neo82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez neo82

  1. To na pewno pójdzie do wymiany
  2. A coś przy okazji wymieniać ?
  3. Witam. Powoli będę się przymierzać do wymiany rozrządu i mam kilka pytań. Co wchodzi w skład Jakiej firmy części ( proszę o dobre części) Co warto wymienić przy okazji B7 2.0 TDI 140 km Miłego
  4. Witaj mój imienniku
  5. neo82 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Audi A4 B7 tunel USA 2DIN cupholder uchwyt kubek - 12573621898 - oficjalne archiwum Allegro ARCHIWUM.ALLEGRO.PL Informacje o Audi A4 B7 tunel USA 2DIN cupholder uchwyt kubek - 12573621898 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2022-10-11 - cena 1100 zł https://www.olx.pl/motoryzacja/q-a4-b7-tunel-usa/?srsltid=AfmBOoqPayBOYLd6wyegz-bizaIjGNgPQvKlUdujG7ntt0M45vjXEqll
  6. Czy prócztego o czym pisał robak z wstecznym , ktoś ma jakiś pomysł co z tymi światłami. Tylna lewa lampa nie swieci . Natomiast z przodu lewa str dziala ale... kierunkowskaz działa szybciciej ( szybciej przerywa )
  7. Nie bo jak na razie problem z światłem wstecznym i stop nie występuje
  8. Cześć. Od jakiegoś czasu zmagam się ( wkurza mnie to) z kilkoma błędami. Gdzie szukać przyczyny . Dodam że ok 2 miesiące temu na początku miałem problem z wstecznym światłem Kiedy załączyłem wsteczny później inne biegi jak np jałowy czy jadąc- wsteczny się palił . Pomagało gaszenie Również z 3 światłem stop palił cały czas po nawet krótkim naciśnięciu. . Teraz stop i wsteczny działają ok Błędy na FIS sa jeszcze inne ale one podczas jazdy się załączają Pozdrawiam
  9. neo82 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    A skąd jesteś?
  10. Wiesz ... zawieche będę robił pod felgi . Więc jak już to całość. Brać jakąś dobrą używka czy nowe " coś innego"
  11. Jaka różnica między zaieszeniuem gwintowanym a tylko sprężynami. Przyjacielu rzuć jakimiś szczegółami
  12. Cześć . Wiosna nadchodzi to trzeba odświeżyć b7 W przyszłym tygodniu będzie swap hamulcy na 320/288 . Wypadało by zmienić i koła - obecnie 16 . Myślę nad 19stkami. Gdzieś doczytałem że przy moim obecnym zawieszeniu 1BA będzie to troszkę lipnie wyglądać . 1. Jakie zawieszenie ( co kupić dokladnie) 2. Czy owe 19 nie będą obcierać? 3. Jakie parametry felgi i opon szukać Miłego
  13. Cześć. Podrzucicie jakąś opinie na temat wezykow hamulcowych tył+przód Jakiś link miłe widziany Wypadało by zmienić hamulce stąd pytanie . Jest sens pakować kasę w jakieś super super ? Czy średniaki starczą Miłego
  14. Ooo temat stary, ale nie będę zakładać nowego czy taka kierownica multifunkcyjna z łopatkami bez problemowo da radę założyć w b7 z skrzynią manual tak by przyciski pozostałe działały jak trzeba ? ( łopayki nie trzeba programować czytałem )
  15. Witam. Chciałbym się poradzić Was (mam na myśli doświadczonych), kolegów jak zabrać się za podniesienie mocy. Wiem, że wielu napisze ze to nie opłacalne , nie m sensu , itp. Nie w tym rzecz. Audi A4 b7 2.0 TDI 140KM BRF , bo o nim mowa W jakiej kolejności co kupować i montować , rozumiem Chip na samym końcu. Informacji na ten temat jest mało a tunerzy liczą sobie niebotyczne sumy "za doradcwo" Poradę można podzielić na etapy rozumiem ze graty będą drogie dlatego rozłożyłbym sobie to na STAGE Czy po wykonaniu każdego etapu trzeba stroic b7 ? Dzięki za każdą pomoc
  16. Cześć a co da w serii ten FMIC ?
  17. chciałbym podnieść moc mojej a4 . co należy zrobić oddać do tunera, czy można coś samemu dołożyć
  18. neo82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cześć jakiej firmy rozrząd " jest na czasie" 2.0tdi 140 km 2007r
  19. No i przyszedł czas na wymianę czujnika STOP 3 minuty pracy i po zawodach . W poniedziałek czujnik sprzęgła EDIT Jednak wymieniłem dziś
  20. Cześć koledzy. Jest szansa na jakieś spotkanie , kawa , dyskusja ? Pomógłby mi ktoś w instalacją vcds i ew sprawdzić nim co boli moją a4 ? Od pewnego czasu zapalają mi się kontrolki świece i kontrola trakcji i ostatnio stop zaczyna świrować. Jeżeli nie da rady jakiegoś Spot to mogę podjechać i może ktoś byłby tak miły i pomógł by mi
  21. Witam Jest szansa żeby uzupełnić poradę o zdjęcia?. Problem dotkąl mnie i chciałbym się za to zabrać
  22. neo82 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Cześć. Pozdrawiam kolegę KIELONN Widzianego w Poznaniu na " Starym Miescie
  23. Stary wszystko jest na pierwszej stronie . Jasno i przejrzyscie opisane
  24. Cześć Przez przypadek dowiedziałem się, że mam oryginalnie come and leaving home (czy jak to się zwie) Przy okazji przyszedł czas na wymiane elastycznych przewodów hamulcowych elastycznych (tył) . wybór padł na Febi. obojniki amortyzatorów tez nie długo do wymiany .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.