Cześć wszystkim,
Szukałem podobnego tematu jednak nie znalazłem. Mam problem z radarem w Audi A4. Zdarza się dwa razy w miesiącu, że nie chce działać.
Do pracy mam 70km, więc kawałek spory co mniej więcej 2 tygodnie mam problem z tempomatem. Podczas tej drogi wyskakuje mi komunikat o awarii regulacji odstępu który znika za sekunde i tak 50 razy w ciągu tej trasy jest to mega wkurzające.
Byłem na serwisie stwierdzili prawy radar do wymiany. Koszt spory.
Dodam, że auto nie miało nigdy żadnej kolizji.
Czy zdarzały się przypadki wilgoci w tych radarach?? Ktoś sam rozbierał ten radar? Co mogło się stać?
Używki się obawiam, żeby nie było tak samo zaraz.
Wrzucam auto skan z OBD11
Jakby ktoś mnie nakierował byłbym wdzięczny.
history.txt