-
A5 2011 Quattro S-tronic 2.0 TFSI
Dzięki za opinie, w takim razie odpuszczam sobie ten egzemplarz.
-
A5 2011 Quattro S-tronic 2.0 TFSI
Jeszcze się na niego nie zdecydowałem, wygląda ogólnie bardzo ładnie, tylko łudziłem się, że to silnik bez wady olejowej
-
A5 2011 Quattro S-tronic 2.0 TFSI
63k, znalazłem ją na FB, link do ogłoszenia: https://www.facebook.com/marketplace/item/1155300209187913/
-
A5 2011 Quattro S-tronic 2.0 TFSI
To ja już nie wiem czego mam szukać w swoim budżecie ?
-
A5 2011 Quattro S-tronic 2.0 TFSI
Dzięki za jednoznaczną odpowiedź. W sieci jest tyle różnych wersji, że ciężko było się połapać czy ten silnik ma wadę czy nie..
-
A5 2011 Quattro S-tronic 2.0 TFSI
Z tego co uzyskałem z VIN'u to auto jest z listopada 2011 - Generalnie kod silnika jest CDNC. Czy ten silnik też ma wadę olejową??
-
-
A5 2011 Quattro S-tronic 2.0 TFSI
Cześć wszystkim, planuję zakup A5 2011 Quattro S-tronic 2.0 TFSI w Coupe. Samochód jest bardzo zadbany, ale wedle wiedzy obecnego właściciela nie była usuwana wada olejowa. Na co zwrócić uwagę przy zakupie takiego auta? Jak wyglądają koszty utrzymania? Z góry dzięki za merytoryczne odpowiedzi.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć wszystkim. Rozglądam się za A4 lub A5 w benzynie i przybyłem do was na forum zdobyć trochę wiedzy
-
Aaronier0O zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Dzień dobry, poproszę o rozkodowanie: WAUZZZ8T5CA011510