-
Napięcie A4 B9 2.0 TDI DETA
Wprowadziłem zamieszanie. Kodowanie akumulatora jest kolegi który założył ten temat. Zdjęcia są moje, aku jeszcze nie wymieniany. Stąd moje pytanie było...
-
Napięcie A4 B9 2.0 TDI DETA
Przepraszam, zagapiłem się. Wstawiłem zdjęcia i zapomniałem zapytać jaki akumulator kupić żeby był taki sam. 105 ah to wiem, tylko czy wlokninabto to to samo co agm? Czy to jest varta?
-
Napięcie A4 B9 2.0 TDI DETA
Przeczytałem, ale wydawało mi się że 12,5v przy naładowaniu akumulatora wczoraj wieczorem to trochę mało...
-
ArtekM obserwuje zawartość Uszczelnienie sterownika AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI i 3.0 TDI , Napięcie A4 B9 2.0 TDI DETA , Awaria systemu SOS w Audi i 2 innych
-
Napięcie A4 B9 2.0 TDI DETA
Koledzy pomóżcie. Taka oto sytuacja... Zawsze podczas jazdy pokazywało mi ładowanie ok 15v. Wczoraj pokazalo 13v i samochód ciężko odpalił. Podłączyłem prostownik na 2 godziny (tyle wymagal victron). Dzisiaj zaraz po odpaleniu silnika pokazuje ładowanie 14,9, a 10 sekund potem spada do 12,5v i tak zostaje. Z tego co wyczytałem, powinno być co najmniej 13,5v... O co może chodzić? Czy to wina akumulatora już? Czy może regulator napięcia? Pomóżcie proszę...
-
SOS funkcja połączenia alarmowego: usterka! w Audi A4 B9
Koledzy zrobione!!! Koszt 24 Euro (używana antena), 2 godziny roboty i irytujący komunikat zniknął. U mnie też to była wina anteny za tylnym zderzakiem po lewej stronie. Dziękuję bardzo za pomoc, miłego dnia.
-
SOS funkcja połączenia alarmowego: usterka! w Audi A4 B9
Dziękuję Ci bardzo. Ogólnie tych błędów było sporo więcej, ale po wykasowaniu nie wracają (w załączniku pierwszy skan). Został tylko ten od wspomagania i telematyki. Znalazłem na ebay używkę anteny za 25 Euro. Nie wiem czy jest różnica w mocowaniu prawa, lewa. Nie mogę nic znaleźć, czyli pewnie nie ma... Mam nadzieję że nie padły obie... Log-A4-WAUZZZF41MA006138-95717km-xxx.txt
-
SOS funkcja połączenia alarmowego: usterka! w Audi A4 B9
To zamawiam i wymienię. Powiedz mi proszę, czy wystarczy podmiana, czy trzeba jeszcze coś zmienić w kodowaniu? Muskel1 mógłbyś jeszcze spojrzeć na mój autoscan o co chodzi z błędem w układzie wspomagania kierownicy? Niby jest, a w szczegółowym opisie go nie ma...
-
SOS funkcja połączenia alarmowego: usterka! w Audi A4 B9
Koledzy zrobiłem Autoscan. Błąd wyświetla ten sam co u Axl140. Czyli jest pewność że to antena za tylnym zderzakiem? Log-A4-WAUZZZF41MA006138-95717km-yyy.txt
-
SOS funkcja połączenia alarmowego: usterka! w Audi A4 B9
Drogo Cie kosztowała ta impreza?
-
SOS funkcja połączenia alarmowego: usterka! w Audi A4 B9
Kolego axl140, jak wygląda sytuacja z Twoja usterką? Naprawiłeś już? Gdzie? Jaki koszt. Wczoraj wyskoczyło mi to samo... ?
-
Uszczelnienie sterownika AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI i 3.0 TDI
U mnie trochę mniejszy procent jakości AdBlue. Zbiornik według danych 12l. Zamowilem na amazon.de żółte membrany. Nie wiem ile sztuk przyjdzie. Jak będzie 12 sztuk to po 25 marca będę w Polsce, mogę podesłać...
-
Kodowanie haka w Audi A4 B9
Muskel1 głupie pytanie: bit1 na 0 to znaczy odznaczyć? Bit2 na 1 to znaczy zaznaczyć? Dobrze rozumię?
-
Wymiana tylnych lamp z dynamicznym kierunkowskazem w Audi A4 B9
Dzięki. Zadałem to pytanie jak jeszcze nie wiedziałem (od Ciebie) że mam lampy Basic. Myślałem że są tylko xsenony, fullledy i matrixy. Nie miałem pojęcia o basic. Człowiek uczy się całe życie, a i tak... ?
-
Kodowanie haka w Audi A4 B9
Jak zwykle rzeczowa i wyczerpującą odpowiedź. Dziękuję. A chociaż doświetlenie zakrętów da się włączyć?
-
Kodowanie haka w Audi A4 B9
ArtekM
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta