Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ArtekM

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Wprowadziłem zamieszanie. Kodowanie akumulatora jest kolegi który założył ten temat. Zdjęcia są moje, aku jeszcze nie wymieniany. Stąd moje pytanie było...
  2. Przepraszam, zagapiłem się. Wstawiłem zdjęcia i zapomniałem zapytać jaki akumulator kupić żeby był taki sam. 105 ah to wiem, tylko czy wlokninabto to to samo co agm? Czy to jest varta?
  3. Przeczytałem, ale wydawało mi się że 12,5v przy naładowaniu akumulatora wczoraj wieczorem to trochę mało...
  4. Koledzy pomóżcie. Taka oto sytuacja... Zawsze podczas jazdy pokazywało mi ładowanie ok 15v. Wczoraj pokazalo 13v i samochód ciężko odpalił. Podłączyłem prostownik na 2 godziny (tyle wymagal victron). Dzisiaj zaraz po odpaleniu silnika pokazuje ładowanie 14,9, a 10 sekund potem spada do 12,5v i tak zostaje. Z tego co wyczytałem, powinno być co najmniej 13,5v... O co może chodzić? Czy to wina akumulatora już? Czy może regulator napięcia? Pomóżcie proszę...
  5. Koledzy zrobione!!! Koszt 24 Euro (używana antena), 2 godziny roboty i irytujący komunikat zniknął. U mnie też to była wina anteny za tylnym zderzakiem po lewej stronie. Dziękuję bardzo za pomoc, miłego dnia.
  6. Dziękuję Ci bardzo. Ogólnie tych błędów było sporo więcej, ale po wykasowaniu nie wracają (w załączniku pierwszy skan). Został tylko ten od wspomagania i telematyki. Znalazłem na ebay używkę anteny za 25 Euro. Nie wiem czy jest różnica w mocowaniu prawa, lewa. Nie mogę nic znaleźć, czyli pewnie nie ma... Mam nadzieję że nie padły obie... Log-A4-WAUZZZF41MA006138-95717km-xxx.txt
  7. To zamawiam i wymienię. Powiedz mi proszę, czy wystarczy podmiana, czy trzeba jeszcze coś zmienić w kodowaniu? Muskel1 mógłbyś jeszcze spojrzeć na mój autoscan o co chodzi z błędem w układzie wspomagania kierownicy? Niby jest, a w szczegółowym opisie go nie ma...
  8. Koledzy zrobiłem Autoscan. Błąd wyświetla ten sam co u Axl140. Czyli jest pewność że to antena za tylnym zderzakiem? Log-A4-WAUZZZF41MA006138-95717km-yyy.txt
  9. Kolego axl140, jak wygląda sytuacja z Twoja usterką? Naprawiłeś już? Gdzie? Jaki koszt. Wczoraj wyskoczyło mi to samo... ?
  10. U mnie trochę mniejszy procent jakości AdBlue. Zbiornik według danych 12l. Zamowilem na amazon.de żółte membrany. Nie wiem ile sztuk przyjdzie. Jak będzie 12 sztuk to po 25 marca będę w Polsce, mogę podesłać...
  11. Muskel1 głupie pytanie: bit1 na 0 to znaczy odznaczyć? Bit2 na 1 to znaczy zaznaczyć? Dobrze rozumię?
  12. Dzięki. Zadałem to pytanie jak jeszcze nie wiedziałem (od Ciebie) że mam lampy Basic. Myślałem że są tylko xsenony, fullledy i matrixy. Nie miałem pojęcia o basic. Człowiek uczy się całe życie, a i tak... ?
  13. Jak zwykle rzeczowa i wyczerpującą odpowiedź. Dziękuję. A chociaż doświetlenie zakrętów da się włączyć?
  14. U mnie dzienne wygląda tak...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.