Treść opublikowana przez ArtekM
-
Napięcie A4 B9 2.0 TDI DETA
Wprowadziłem zamieszanie. Kodowanie akumulatora jest kolegi który założył ten temat. Zdjęcia są moje, aku jeszcze nie wymieniany. Stąd moje pytanie było...
-
Napięcie A4 B9 2.0 TDI DETA
Przepraszam, zagapiłem się. Wstawiłem zdjęcia i zapomniałem zapytać jaki akumulator kupić żeby był taki sam. 105 ah to wiem, tylko czy wlokninabto to to samo co agm? Czy to jest varta?
-
Napięcie A4 B9 2.0 TDI DETA
Przeczytałem, ale wydawało mi się że 12,5v przy naładowaniu akumulatora wczoraj wieczorem to trochę mało...
-
Napięcie A4 B9 2.0 TDI DETA
Koledzy pomóżcie. Taka oto sytuacja... Zawsze podczas jazdy pokazywało mi ładowanie ok 15v. Wczoraj pokazalo 13v i samochód ciężko odpalił. Podłączyłem prostownik na 2 godziny (tyle wymagal victron). Dzisiaj zaraz po odpaleniu silnika pokazuje ładowanie 14,9, a 10 sekund potem spada do 12,5v i tak zostaje. Z tego co wyczytałem, powinno być co najmniej 13,5v... O co może chodzić? Czy to wina akumulatora już? Czy może regulator napięcia? Pomóżcie proszę...
-
SOS funkcja połączenia alarmowego: usterka! w Audi A4 B9
Koledzy zrobione!!! Koszt 24 Euro (używana antena), 2 godziny roboty i irytujący komunikat zniknął. U mnie też to była wina anteny za tylnym zderzakiem po lewej stronie. Dziękuję bardzo za pomoc, miłego dnia.
-
SOS funkcja połączenia alarmowego: usterka! w Audi A4 B9
Dziękuję Ci bardzo. Ogólnie tych błędów było sporo więcej, ale po wykasowaniu nie wracają (w załączniku pierwszy skan). Został tylko ten od wspomagania i telematyki. Znalazłem na ebay używkę anteny za 25 Euro. Nie wiem czy jest różnica w mocowaniu prawa, lewa. Nie mogę nic znaleźć, czyli pewnie nie ma... Mam nadzieję że nie padły obie... Log-A4-WAUZZZF41MA006138-95717km-xxx.txt
-
SOS funkcja połączenia alarmowego: usterka! w Audi A4 B9
To zamawiam i wymienię. Powiedz mi proszę, czy wystarczy podmiana, czy trzeba jeszcze coś zmienić w kodowaniu? Muskel1 mógłbyś jeszcze spojrzeć na mój autoscan o co chodzi z błędem w układzie wspomagania kierownicy? Niby jest, a w szczegółowym opisie go nie ma...
-
SOS funkcja połączenia alarmowego: usterka! w Audi A4 B9
Koledzy zrobiłem Autoscan. Błąd wyświetla ten sam co u Axl140. Czyli jest pewność że to antena za tylnym zderzakiem? Log-A4-WAUZZZF41MA006138-95717km-yyy.txt
-
SOS funkcja połączenia alarmowego: usterka! w Audi A4 B9
Drogo Cie kosztowała ta impreza?
-
SOS funkcja połączenia alarmowego: usterka! w Audi A4 B9
Kolego axl140, jak wygląda sytuacja z Twoja usterką? Naprawiłeś już? Gdzie? Jaki koszt. Wczoraj wyskoczyło mi to samo... ?
-
Uszczelnienie sterownika AdBlue w Audi A4 B9 2.0 TDI i 3.0 TDI
U mnie trochę mniejszy procent jakości AdBlue. Zbiornik według danych 12l. Zamowilem na amazon.de żółte membrany. Nie wiem ile sztuk przyjdzie. Jak będzie 12 sztuk to po 25 marca będę w Polsce, mogę podesłać...
-
Kodowanie haka w Audi A4 B9
Muskel1 głupie pytanie: bit1 na 0 to znaczy odznaczyć? Bit2 na 1 to znaczy zaznaczyć? Dobrze rozumię?
-
Wymiana tylnych lamp z dynamicznym kierunkowskazem w Audi A4 B9
Dzięki. Zadałem to pytanie jak jeszcze nie wiedziałem (od Ciebie) że mam lampy Basic. Myślałem że są tylko xsenony, fullledy i matrixy. Nie miałem pojęcia o basic. Człowiek uczy się całe życie, a i tak... ?
-
Kodowanie haka w Audi A4 B9
Jak zwykle rzeczowa i wyczerpującą odpowiedź. Dziękuję. A chociaż doświetlenie zakrętów da się włączyć?
-
Kodowanie haka w Audi A4 B9
-
Kodowanie haka w Audi A4 B9
No już teraz ogarnięte wszystko Muskel1, czy jest możliwe że coś się zmieniło w sterowaniu światłami przód po kodowaniu? Czy światła dzienne to jest ramka Led wokół reflektora, czy prostokątny Led wewnątrz? Można u mnie włączyć doświetlanie zakrętów? Tylny kierunkowskaz jest zwykły? Miłej niedzieli Log-FKB AM75-WAUZZZF41MA006138-75399kmgotowe.txt
-
Wymiana tylnych lamp z dynamicznym kierunkowskazem w Audi A4 B9
Dobry wieczór. Mam reflektory full led przód i led tył. Tylny kierunkowskaz miga mi normalnie. Czy jest jakaś opcja przełączanie pomiędzy zwykłym a dynamicznym? Czy po prostu taki mam i koniec?
-
Kodowanie haka w Audi A4 B9
Oki zrobię to, ale już jutro. Dziękuję.
-
Kodowanie haka w Audi A4 B9
Jeszcze nie ochłonąłem i nie dowierzam że mi się udało. Ale to wszystko dzięki Tobie Muskel1. Jesteś The Best. Dziękuję bardzo.
-
Kodowanie haka w Audi A4 B9
Już przyczepa dodana... Log-WAUZZZF41MA006138gotowe.txt
-
Kodowanie haka w Audi A4 B9
Zaraz ogarnę. Poza tym wszystko gra?
-
Kodowanie haka w Audi A4 B9
Witajcie. Hak założony. Kodowanie wykonane według instrukcji Muskel1. Po skasowaniu błędów prawie wszystko ok. Wyświetla tylko że przyczepa niezarejestrowana. Muskel1 czy mógłbyś rzucić swoim fachowym okiem czy wszystko jest dobrze i co zmienić z tą przyczepą? Log-WAUZZZF41MA006138-75379kmpokasowaniu.txt
-
Kodowanie haka w Audi A4 B9
W sensie wyłączyć zapłon... Dziękuję Ci bardzo. Jesteś Wielki. Mam nadzieję że wszystko pójdzie ok i jutro wreszcie będę mógł spokojnie iść spać
-
Kodowanie haka w Audi A4 B9
Dam radę to ogarnąć samemu, czy lepiej nie odpinać aku?
-
Kodowanie haka w Audi A4 B9
No właśnie zauważyłem że w instrukcji montażu wiązki mam identyczny obrazek jak kolega 93003 z pierwszej strony wątku, ale u mnie są zamienione opisy CAN-H i CAN-L. Mam jeszcze jedno szybkie pytanko. Jeśli na czas montażu odepnę akumulator będzie to miało jakieś konsekwencje? Czy po ponownym podłączeniu będzie wszystko działać prawidłowo?