Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

luckY102

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez luckY102

  1. Do tej pory nic nie udało mi się rozwiązać problemu z ogrzewaniem, to że lekko grzał to grzała elektryczna nagrzewnica, temperatura na dworze wzrosła to i ona już nie grzeje. W aucie zimno. Bardzo mnie to ciekawi bo przewody robią się gorące.
  2. Nie o to mi chodzi żeby usunąć wszystkie możliwe błędy, chciałbym żeby adeblu było sprawne i DPF ale ten syf z EGR nie był wtłaczany do silnika.
  3. Witam Chciałbym wyprogramowany EGR w audi 2.0 TDI 190hp. Gość z którym się kontaktowałem odpowiedział mi na pytanie " czy nie wpłynie to na pracę dpfu i układu adeblu", odpowiedział " Błędów od EGR na pewno nie będzie". Martwię się, żeby nie zaczęły pojawiać mi się błędy od innych układach ekologi. Robił ktoś tak już ?
  4. Nie, nie mam pojęcia co się dzieje. Może w weekend będę miał tro he czasu to sprawdzę przepływ płynu przez nagrzewnice. Ale moim zdaniem problem leży gdzieś indziej.
  5. Mam taki zamiar, ale sprawdziłem ja w taki sposób, że na niskim obrotach wentylatora węże były gorace i leciało z nawiewów górce powietrze. Pomyślałem że jak dam nawiew na maxa a nagrzewnica jest zabrudzona to duża ilość powietrza odbierze ciepło z nagrzewnicy i na powrocie będzie wąż chłodniejszy a tak nie było. Węże gorące a z nawiewów zimne powietrze.
  6. Witam. Mam problem z ogrzewaniem w audi a4b8 2.0 TDI 190hp. Auto nagrzewa się szybko, trzyma 90 stopni, węże od nagrzewnicy są gorące. W środku samochodu z każdej kratki leci delikatnie ciepłe powietrze, jak zmniejsze prędkość nawiewu na 1 to powietrze jest gorące ale gdy zwieksze nawiew to powietrze robi się chłodniejsze. Wygląda to tak jak by nagrzewnica nie dawała rady ogrzać tego powietrza. Zero błędów sterownika od klimatyzacji. Miał ktoś taki problem ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.