Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wojciech313744

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wojciech313744

  1. 4af61402-443f-45ad-8a88-7cb0de285b44.mp4
  2. Sprzedam środkową część wydechu, przelot do A4 B6 z xpipe zamiast puchy. Pasuje do 2.4 v6 ośka. Wieszaki pasują w oryginalne miejsce. 350 zł, możliwość wysyłki.
  3. Witam, po zgaszeniu auta na fis wyskakują kontrolki ciśnienie oleju, hamulce poziomowanie. Wskaźnik paliwa i temperatury zostają w miejscu, zegary nie gasną do momentu wyjęcia kluczyka z stacyjki, po odpaleniu auta gasną wszystkie kontrolki i nic się na fis nie zapala, wszystkie bezpieczniki wydają się być sprawne, odpięcie aku, sterownika silnika i pompy abs nic nie zmieniło. Kody błędów podsyłam Gdzie szukać przyczyny? A4 B6 2.4 BDV IMG_3318.mov
  4. 8D0412103B-02 talerzyk 81 4903 557 643 - numer(chyba oryginalnego) amortyzatora sachs, nie jest to ten czarny który można kupic aktualnie tylko czerwony z wybitym logiem Audi
  5. Witam panowie, zakupiłem talerzyki o z b5tki o dobrych numerach amortyzatory i sprężyny mam oryginalne 1be sachs czerwone. Oddałem amorki mechanikowi żeby zmienił mi talerzyki i odboje. Mechanik stwierdził ze talerzyk wchodzi luźno na amortyzator bez większego oporu a stary z b6 wchodzi ciasno i twierdzi że nie złoży tego na maszynie. Co może być nie tak ? Talerzyk ma wejść na końcu z duzym oporem ? żeby nie dało się go lekko wybić ? Mechanik ma chyba maszynę która ściąga sprężynę od dołu (od strony talerzyka ku górze.
  6. Dzięki za szybką pomoc, nie popatrzyłem na szrocie dokładnie a dziś się zdziwiłem
  7. Witam zabrałem się za wymianę zbiornika płynu wyrównawczego i sprawa wygląda tak że w nowym zbiorniku nie mam jednego króćca przy samym korku w starym jest. Do czego jest ten przewód?
  8. akurat to juz fantazja poprzedniego właściciela, także katy z glowy na strumienicy nie ma tragedii szczerze mówiąc nie wiem jak brzmiała z katalizatorami ale metalicznego podźwięku nie ma. Chodzi mi tylko o środek co z nim zrobić bo oryginalną puchę mam skorodowaną, pospawałem ale długiej przyszłości temu nie wróżę
  9. Witam, przy okazji grzebania w aucie chciałbym zmienić tłumik środkowy w v6 2.4. brak katalizatorów w ich miejscu strumienica reszta wydechu seria. Pytanie zamiast środka wstawiać rurę przelot, puche xpipe z turboworks( tylko czy da radę to upchać bo wyjścia są na środku) ewentualnie seria pucha środek ( znalezienie nie zgnietej to chyba wygrana w totka) możecie pokazać co macie pomodzone u siebie w v6 tkach.
  10. W mojej okolicy to sami partacze, byłem autem zrobił setkę testową ( nie wiem czy po kodzie czy se spektrofotometru bo też przykładał) i wyszedł mu zły odcień. Dziś pojechałem zostawiłem im stare drzwi w dobrym kolorze i mają rzeźbić, formalnie zamówione litr bazy ale jeśli okaże się że odcień im nie wyjdzie to przecież tego nie wezmę, nie chce jeździć łaciatym a dobranie lakieru idealnie to połowa sukcesy naprawy po szkodzie.
  11. Coś tam panowie się dowiedziałem, na stronie Standox wychodzi na to ze jest 8 odcieni tego kodu lakieru wrzucam screana najwiekszej róznicy w odcieniu tego samego kodu moze ktoś bedzie miał taki problem jak ja i mu to pomoże
  12. Jest jaśniejsze całe auto, kilka elementów też było malowanych przez poprzedniego właściciela ( kolor dobrali idealnie) a tutaj teraz jest problem
  13. Byłem dzisiaj z klapką paliwa. Zrobił testową setkę i wyszła mu identycznie jak w poprzedniej innej lakierni parę miesięcy temu( za ciemny odcień) kazał mi przywieść większy element ale zaczynam wątpić czy oni potrafią to ogarnąć
  14. Wszystko opisane na zdjęciach skąd ta różnica odcieni w tym samym kodzie lakieru puszka i dorabiany lakier ? Jak to ogarnąć żeby dorobili mi lakier taki jak jest w puszce k-moto bo ten pasuje mi do reszty koloru auta tak jak widać na zdjęciach
  15. Witam Panowie, w niedzielę miałem nie przyjemne spotkanie z sarną, uszkodziłem lampę zderzak błotnik lewy i lewe drzwi. Przez te parę dni ogarnąłem temat do stanu takiego że kupiłem lampę drzwi maskę i zamiennik błotnika do malowania, auto aktualnie jest złożone(zdjęcia na dole) ale do rzeczy. Jako iż błotnik jest zamiennikiem do malowania maska z innego auta w średnim stanie i drzwi z innego auta niby w tym samym kolorze ale z innym odcieniem niż mam całe auto. W domu mam niemiecki spray o (k-auto) kod ly7q 150 ml i 100ml dorabianego lakieru w sklepie z lakierami też tylko z kodu lakieru ly7q. Jako iż teraz potrzebuje litr lakieru aby pomalować zderzak maskę błotnik i drzwi potrzebuje dorobić lakier. Problem polega na tym że byłem dziś w sklepie z lakierami(dorabiana 100 była od innego sklepu) i wychodzi im kolor lakieru zbyt ciemny niż mam całe auto( kolor identyczny jak dorobili mi parę miesięcy temu w innym sklepie), dziś wziąłem spray k- Moto który mi został i lakier o tym samym kodzie który miałem już wcześniej dorabiany. No i różnica w odcieniu jest driametralna, odcień z puszki pasuje mi idealnie do całego auta a drugi lakier jest za ciemny. Co w takiej sytuacji Panowie? Wrzucam zdjęcia blaszek które pomalowałem sprayem k-moto ly7q i blaszkę pomalowana dorabianym lakierem tylko po kodzie ly7q.
  16. A w jaki sposób?
  17. tylko że to się stało z dnia na dzień w dwóch lampach, dzień wcześniej były prawie w idealnym stanie oprócz kilku odbarwień na rogach
  18. Witam, dziwna sprawa umyłem dziś auto na myjni tej co zwykle auto stało pod domem parę godzin później przy otwieraniu bagażnika zobaczyłem całą popękana lampę, zrobiły się małe pajączki jak i większe pęknięcia, lewa lampa jest totalnie całą popękana na prawej z boku zrobiły się małe pęknięcia. Niektórych z tych pęknięć nawet nie czuć pod paznokciem, nie wiem co jest grane jak myślcie wina myjni? Czy co się mogło stać że wygląda to w ten sposób?
  19. Witam, przychodzę z pytaniem co myślicie o czarnej kratce środkowej i ewentualnie czarny grill zamiast chromu do a4b6 kolor ly7q, może ma ktoś w swojej zrobione w ten sposób i chce się pochwalić jak to wygląda myślę czy warto pomalować na czarno bo mam zniszczony chrom na środkowej dolnej kratce. Krótko mówiąc malować w czarno samą środkową, czy środkową i grill ? a może zamówić zamiennik środkowej w chrom jak w oryginale ??
  20. jakby się ktoś zastanawiał jak wygląda grafit carbon w wnętrzu swing to wrzucam fotke jak sie trzyma zobaczymy dopiero w lecie jak przyjdzie słonce i temperatura w wnętrzu.
  21. Zauważyłem że jedna klapa od obiegu zamkniętego nie otwiera się, po rozruszaniu mechanicznie ręką klapy otworzenie jej na maksa zrobiona adaptacja vagiem, pomogło dmucha jak powinno dwie klapki otwierają się i dwie zamykają zobaczymy na jak długo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.