Filtr wymieniony na nowy, z obiegiem zamkniętym też mam pytanie są tam dwie klapki zauważyłem że na zimnym silniku otwiera tylko jedna klapkę do połowy a druga pozostaje zamknięta czy tak ma być ?
Rozumiem ale to nie jest kwestia samego "dźwięku" dmucha ewidentnie dużo mocniej przy przyłożeniu ręki do kratki i oczywiście głośniej. Co do obiegu zamkniętego też mam chyba z nim problem w Vagu mam błąd
"01274 Air Flow Flap Positioning Motor (V71)
41-10 Blocked or No Voltage - Intermittent"
Wyczytałem na forum że jest to błąd któregoś z silniczków klapy obiegu zamkniętego ostatnio też zauważyłem że na niedogrzanym silniku obieg otwiera tylko jedną klapę do połowy druga pozostaje zamknięta, czy ze wzrostem temperatury silnika reguluje otwarcie tych klap czy działa to 1/0 dwie klapy otwarte przy obiegu otwartym/dwie klapy zamknięte przy obiegu wewnętrznym?
Witam, pacjent A4 B6 2002 avant zauważyłem pewną sprawę otóż gdy mam ustawiony klimatronik na full nadmuch dmucha średnio mocno z kratek sytuacja zmienia się drastycznie gdy włączę spryskiwacz przedniej szyby, zaczyna dmuchać z 2/3 razy mocniej, auto mam od niedawno i stąd też moje pytanie to normalna sprawa w B6? Czy tak powinno być bo wydaje mi się że nie, adaptacje klap robiona w vagu nic nie zmieniła. Może miał ktoś już tutaj taki przypadek?