Treść opublikowana przez lucas-9
-
Coś piszczy po włączeniu klimy
Witam. Mam ten sam problem. Kolega doradził żeby polać pasek co napędza kompresor wodą. Przestało piszczeć, ale zaczął się ślizgać na rolce. Pasek wydaje mi się że jest dobrze naciągnięty (sztywny). Czyżby sama sprężarka ciężko chodziła? Może ktoś mądrzejszy w te tematy się wypowie. http://a4-klub.pl/klimatyzacja-98/cos-piszczy-329566/ Chyba problem jest ze sprzęgłem sprężarki.
-
[B5 AFN] Wskaźnik temperatury - dziwne zachowanie
Jeżeli chodzi o kody to nie patrz na 51 bo on nawet na nie odpalonym silniku po kilkunastu minutach dojdzie do 90* Temperaturę sprawdzaj na 49.
-
[B5 AFN] Fotki mojej A4
Co do brewek to są solidnie przyklejone a mi się podobają mają swój urok Środek jest taki jak na zdjęciach granacik tylko ta skóra na kierownicy trochę wytarta Ale samochodzik jest cacy :>
-
[B5 AFN] Fotki mojej A4
Teraz śmigam na komplecie zimowym, a te chętnie zmienią właściciela Mam na oku inne, ale czekam do wiosny
-
[B5 AFN] Fotki mojej A4
Autko kupiłem latem zeszłego roku. Sprowadzone z Niemiec przez mojego kolegę. Podobno nie bite serwisowane. Z jestem bardzo zadowolony, po dokonaniu paru drobnych napraw śmiga świetnie. Dla rodzinki 2+2 Wyposażenie: klimatronik, xenony, podgrzewane fotele, 4 poduchy, lusterka grzane, szybki tylko 2 elektr. Przebieg 220 tyś. (podobno dobrze dotarty) A oto fotki No i jak
-
Kody climatronika Audi A4 B5
Na moim klimatroniku jest 87 pozycji . Sprawdzenie wyświetlacza jest na pozycji 86 Samochód jest z końca "99
-
[B5 AFN] Dodatkowe podświetlenie nóg + podświetlenie drzwiowe
Witam Może to wam pomoże. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f6886260d927e1e9.html gr-szary ro-czerwony br-brązowy ge-żółty ws-biały sw-czarny
-
[ALL B5] Gdzie podłaczyć przewody od podgrzewanych spryskiwaczy???
http://img171.imageshack.us/my.php?image=img112dy5.jpg
-
[B5 ADR] Jak sprawdzić czy mam podgrzewane lusterka ?
Henias Na tym pokrętle jest opcja do składania lusterek a nie ich grzania.
-
[B5] Na panelu klimy jest podawana temperatura w Farenheitach
Poczytaj o zapamiętywaniu kluczyka i jak przestawia się wyświetlacz na C http://img122.imageshack.us/my.php?image=obraz107ff7.jpg http://img111.imageshack.us/my.php?image=obraz105an6.jpg
-
[B5 AEB] Nie działa podgrzewanie lusterek
Cześć. Sprawdź bezpiecznik nr. 9 W instrukcji nie jest nawet opisany. Po włożeniu bezpiecznika 10A lusterka zaczęły grzać zaraz po włączeniu zapłonu. Kiedy przestaną grzać i kiedy się włączają dopiero się dowiem bo dzisiaj to znalazłem. Podobno są jakieś czujniki temp. w lusterkach.
-
[B5 AFN] Ustawienie punktu "0" (samopoziomowanie świateł "xenon")
Witam. Po wymianie czujnika poziomu (przód lewy wahacz) chciałem ustawić światła ,ale dowiedziałem się że trzeba najpierw ustawić punkt "0". Niestety nie mam dostępu do VAG-a Czy jest w Jastrzębiu Zdroju ktoś kto by mi pomógł ? Może jakiś warsztat warty polecenia.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Was. :hi:Mam na imię Łukasz. Dwa tygodnie temu kupiłem Audi A4(B5) Avant 1,9 tdi '99r.. Na razie je testuję i jestem zadowolony :> Forum jest Pozdrawiam