-
[B5 ADP] Problemy po odpaleniu, auto mułowate, wzrost spalania
kolego radzę jeszcze sprawdzić dokładnie moduł zapłonowy. Miałem to samo i to właśnie cewka była tego przyczyną
-
[ALL B5] Zaraz po odpaleniu gaśnie
ja także stawiam że to immo. mój kolega miał podobne objawy i to było właśnie to
-
[B5 ALZ] Pikająca / mrugająca kontorlka termostatu - o co chodzi ?
chłopaki zalewajcie G12
-
Siatka oddzielająca bagażnik w B5 Avant - fotostory
super. skorzystam
-
[B5 ARM] Szarpie - co może być przyczyną ?
ja za cewkę dałem kolesiowi coś koło 150zł ale było warto
-
[B5 ARM] Jak sprawdzić sondę lambda ?
kolega samuray ma racje napięcie powinno się płynnie cały czas zmieniać, niemoże stać na jednych cyfrach
-
[B5 ARM] Szarpie - co może być przyczyną ?
witam. Kolego rojbert82 ja miałem ze swoją identycznie. Także wymieniłem kable, świece,filtry, wyczyściłem przepustnice, przepływomierz, sprawdziłem sondę lambda i dalej było tak samo. Pomyślałem więc nic innego jak cewka zapłonowa,a wiec wyjąłem starą cewkę a ona pęknięta i jeden styk zaśniedziały bo co prawda iskrę dawał ale bardzo słabą. Wymieniłem cewkę i jest ok. Żadnych problemów
-
[ALL B5] Podświetlane słoneczka
lampka kabinowa ma + i tam trzeba się wpiąć
-
[B5 AWT] Gdzie w avancie jest miejsce na gaśnicę ?
ja trzymam w lewym schowku
-
[ALL B5] Plamy na wyświetlaczu Climatronica
szukałem i to sość dużo lecz wszędzie jest mowa o np. brakujących elementach cyferek, mrugającym wyświetlaczu czy też całkowicie zanikających cyfrach natomiast nic nie znalazłem natemat takich plam
-
[ALL B5] Plamy na wyświetlaczu Climatronica
Witam w mojej Audiczce ostatnio na wyświetlaczu klimatronica pojawiły sie jakby plamy (kilka kropek), które są do dziś.Czym to może być spowodowane i czy można je jakoś usunąć?
-
[B5 ADP] Falowanie obrotów
czysta przepustnica to podstawa
-
Ile pali Wam gazu?
witam ja też śmigam na gazie. Mam sekwencję i pali mi ok 10-11 w cyklu mieszanym. Myślę że wynik nie jest zły.
-
[ALL B5] Gdzie podłaczyć przewody od podgrzewanych spryskiwaczy???
Witam. Chciałbym sie dowiedzieć czy w audi z końca 97 roku są przygotowane seryjnie wiązki kabli do podgrzewanych spryskiwaczy? Mam nowszą maskę i spryskiwacze już na podszybiu. Chciałbym podłaczyć te kkabelki od podgrzewanych dysz. proszę o pomoc
-
[B5 AHL] problem z obrotami i pracą silnika
przepustnicę tez adaptowałem ale to nie wiele pomaga. Powymianie filtrów, świec, kabli i po czyszczeniu przepustnicy i przepływki jest trochę lepiej ale dalej w czymś tkwi problem
michub0b
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta