Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michub0b

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. kolego radzę jeszcze sprawdzić dokładnie moduł zapłonowy. Miałem to samo i to właśnie cewka była tego przyczyną
  2. ja także stawiam że to immo. mój kolega miał podobne objawy i to było właśnie to
  3. ja za cewkę dałem kolesiowi coś koło 150zł ale było warto
  4. kolega samuray ma racje napięcie powinno się płynnie cały czas zmieniać, niemoże stać na jednych cyfrach
  5. witam. Kolego rojbert82 ja miałem ze swoją identycznie. Także wymieniłem kable, świece,filtry, wyczyściłem przepustnice, przepływomierz, sprawdziłem sondę lambda i dalej było tak samo. Pomyślałem więc nic innego jak cewka zapłonowa,a wiec wyjąłem starą cewkę a ona pęknięta i jeden styk zaśniedziały bo co prawda iskrę dawał ale bardzo słabą. Wymieniłem cewkę i jest ok. Żadnych problemów
  6. lampka kabinowa ma + i tam trzeba się wpiąć
  7. szukałem i to sość dużo lecz wszędzie jest mowa o np. brakujących elementach cyferek, mrugającym wyświetlaczu czy też całkowicie zanikających cyfrach natomiast nic nie znalazłem natemat takich plam
  8. Witam w mojej Audiczce ostatnio na wyświetlaczu klimatronica pojawiły sie jakby plamy (kilka kropek), które są do dziś.Czym to może być spowodowane i czy można je jakoś usunąć?
  9. czysta przepustnica to podstawa
  10. witam ja też śmigam na gazie. Mam sekwencję i pali mi ok 10-11 w cyklu mieszanym. Myślę że wynik nie jest zły.
  11. Witam. Chciałbym sie dowiedzieć czy w audi z końca 97 roku są przygotowane seryjnie wiązki kabli do podgrzewanych spryskiwaczy? Mam nowszą maskę i spryskiwacze już na podszybiu. Chciałbym podłaczyć te kkabelki od podgrzewanych dysz. proszę o pomoc
  12. przepustnicę tez adaptowałem ale to nie wiele pomaga. Powymianie filtrów, świec, kabli i po czyszczeniu przepustnicy i przepływki jest trochę lepiej ale dalej w czymś tkwi problem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.