Treść opublikowana przez vito
-
navi plus dvd
czy ktos zna przyblizony termin wydania płyty dvd do naviplus'a ?
-
mapa polski do navi dx 2006/7 z PL lektorem
Ok, to jak wlaczyc w takim razie tego polskiego lektora? jeżeli mam navi plusa dvd - > to chodzi na tym sprzęcie mapa CD ?
-
CHIP TUNING W A4 2.5 TDI V6 w automacie
przełożenia tiptronica są dostosowane do wykresówki seryjnej. jeżeli automat jest sterowany komputerem, to po modyfikacji programu silnika należy zając sie też modyfikacją programu sterującego skrzynią takie informacje usłyszałem od mojego tunera silnika a jak sterowana jest skrzynia w A4 2,5tdi - > nie wiem
-
Air bag
trzeba drzeć tapicerkę słupka ? gdzie znajduje sie napinacz ?
-
mapa polski do navi dx 2006/7 z PL lektorem
czy to chodzi w navi plus dvd ? czy to jest do starszej navi plus'a ?
-
Podniesienie mocy w 1.9 tdi 110 KM
25% mocy można podnieść modyfikacją oprogramowania, nie wnikając w mechanikę
-
Air bag
witam, świeci się kontrolka AIR BAG. diagnoście wyświetlił się błąd pirotechnicznego napinacza pasa pasażera kontrolka świeci się czasem cały dzień, a innego dnia wcale - ?!?!? czy Ktos miał podobny przypadek lub może mi pomóc ?
-
Podniesienie mocy w 1.9 tdi 110 KM
polecam Kraków Godula. trzeba mieć 2 tys i zrobią Ci co chcesz w ciągu paru godzin. Sprawdziłem ich na moim poprzednim aucie. Jest efekt
-
zestaw głośnomówiący
Witam, kupiłem a4 z 2004 roku z rynku niemieckiego i jest oryginalny zestaw telematik ( chyba to tak sie nazywa w instrukcji), czyli zestaw głosnomówiący. Brakuje mi jedynie nakładanej końcówki do nokia 6230. Czy może ktoś sie orientuje czy takie akcesoria sa do kupienia w Polsce ? Pozdrawiam