-
A4 B6 1.8T BFB nie pali na jeden cylinder po odpaleniu
Nie chodzi mi o to zeby podcisnienie powodowalo roznice w kompresji a problemy z zaplonem, odma tani zamiennik, okazalo sie ze wypadanie zaplonu jest na kazdym cylindrze, podsylam bledy
-
A4 B6 1.8T BFB nie pali na jeden cylinder po odpaleniu
Mechanik twierdzi że gdyby była głowica do roboty to by nie było takiej wysokiej kompresji, twierdzi że to problemy z jakimś podciśnieniem i nieszczelnościami, co do tych obrotów to przed wymianą odmy tego nie było także może to ona Dodam jeszcze że kompresja była mierzona po ponad godzinnym postoju także silnik był już letni Nie wierzę w to że to głowica bo tyle ile się naczytałem na tym forum to każdy zwala na głowicę, ludzie remonty robili a problem dalej zostawał ciekawe?
-
A4 B6 1.8T BFB nie pali na jeden cylinder po odpaleniu
1 cylinder 12 bar 2 cylinder 10 bar 3 cylinder 12 bar 4 cylinder 12 bar Wyskoczył check w obd2 pokazuje po171 w vcds nie pamiętam kodów ale było wypadanie zapłonu na każdym cylindrze oraz błąd czujnika maf i zawyżone obroty
-
A4 B6 1.8T BFB nie pali na jeden cylinder po odpaleniu
W VCDS błedów 0 Co do wiązki samochód latał po mechanikach i kazdy twierdzi ze wszystko okej. Paliwo do sprawdzenia jesli chodzi o wtrysk ale raczej wątpie że to by było to Kompresje jutro sprawdze jesli nie pomoze wymiana czujnika par z baku Juz wstepnie zapytam, jesli okaza sie zawory ile musze kasy mniej wiecej szykowac? Najlepsze jest to ze po wypogramowaniu 2 sondy i zalozeniu downpipe samochod przez dobre 3 miesiace palil od strzala i nie bylo problemow, problem wrocil niedawno, dziwna sprawa, co ciekawe check z bledem po 171 wyskoczyl po zatankowaniu do 3/4, temu podejrzenie na zaworek odpowietrzania baku, mam nadzieje ze to bedzie to, bo nie widzi mi sie robic remontu
-
-
Drgania w aucie na zimnym silniku w Audi A4 B6 1.8T
U mnie to samo, samochód po odpaleniu na zimnym telepie na lewo i prawo a po 10 sekundach ustępuje, wymieniłem już chyba wszystko nawet sam napisałem przed chwilą post może tam się ktoś odezwie.
-
A4 B6 1.8T BFB nie pali na jeden cylinder po odpaleniu
A4 B6 1.8t BFB 163km 2003r Witam, odkąd kupiłem samochód borykam się z problemem wypadania zapłonu na zimnym silniku, co parę tys km wyskakuje po171, gdy odpalam samochód przez 10 sekund telepie buda następnie problem całkowicie ustępuje, wymieniany był wtrysk bo było podejrzenie że leje, wymieniany cały układ odmy oraz przepływomierz, rozrząd komplet boscha, świece i cewki nie mają więcej niż 5000km, cewki NGK świece również NGK PRF6Q, wymieniony kolektor wraz z uszczelka pod kolektorem oraz uszczelka przepustnicy, przepustnica czyszczona, wymieniony ezektor razem z rurkami do okola, brak mi pomysłów, mechanik też rozkłada ręce, zamówiłem jeszcze czujnik odprowadzania pary z baku jutro ma przyjść, może to coś pomoże bo jak nie to rozkładam ręce… może wy macie jakieś pomysły? Dodam że dzisiaj mi lekko obroty podchodziły na jałowym biegu ale to podejrzewam przez nieszczelny trójnik odmy, również zamówiłem bo się uszkodził przy demontażu wtrysków itp… proszę o porady bo tracę siły na ten samochód
-
Błąd P0171 w Audi A4 B6 1.8T
Witam, zakupiłem pojazd jak w tytule i borykam sie z bledem po171, podejrzewam przepływomierz ponieważ z tego co mi wiadomo po odłączeniu kostki od przepływomierza samochód powinien gasnąć, a on pracuje jakby nigdy nic, co myślicie? Jeśli przepływka to jaką zamawiać? Bosch czy może jest jakaś tanśza dobra alternatywa? Z góry dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam!
Mikolajqq
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta