Też tak myślę chciałbym to zrobić porządnie, mam zamiar wykonać to sam i tu moje pytanie o ile wiem jakie części tj. jak, moduł i wiązka to nie mogę namierzyć nr albo wentylatorów lub chłodnicy grubszej w zależności co jest zalecane . Czy w audi Erwin znajdę te informacje a może któryś z kolegów pomoże?
Witam, mam prośbę ponieważ nie mogę się doszukać w etce czy do mojego auta w przypadku gdy będę montował hak muszę dołożyć wentylator i/ lub inną chłodnicę? Vin:WAUZZZF46LA058475.
Z góry dziękuję pomoc i pozdrawiam
Karol