Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lolus54

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lolus54

  1. Nie wiem skąd mi się wziął ten cytat w poście wcześniejszym.
  2. Dzięki za sprawdzenie, w 6C nic nie robiłem. Dobre znalazłem informację aby w bajcie 4 zaznaczyć bit 0?
  3. Witam, kolego Muskel1 jako specjalista od kodowania haków mam prośbę jak będziesz miał chwilę to zerknij na mój auto scan i sprawdź czy wszystko dobrze zakodowałem po montażu haka. Ogólnie hak się otwiera przyciskiem i błędów brak. Pozdrawiam Karol Log-WAUZZZF46LA058475-60058km-1.txt
  4. Odświeżę trochę temat. Kolego Muskel1 czy wgrywałeś ten plik z mhhauto? Mam jeszcze jedno pytanie czy na postoju w Mib3 z pendriva powinny działać filmy czy trzeba coś zakodować? Pozdrawiam Karol
  5. Wrzucam mapy adaptacji: blockmap-5F-8W2-035-043-A-20260525-1936.CSVblockmap-A5-8W0-907-217-F-20260525-1935.CSV Mam jeszcze pytanie do kolegi Turzol o FoD Tweaker w VcToll czy do tego modułu potrzebny jest kabel e-net czy podejdzie też vas? Pozdrawiam i dzięki za pomoc
  6. To czemu nie ma możliwości fuzji, coś jest jeszcze może nie zakodowane . Ogólnie w czasie jazdy jak wyjeżdżam z domu na wsi to pokazuje 50/60 od razu bez odczytania żadnego znaku czyli tak jakby brało dane z nawigacji, później jest 30 i znak odwołujący i znowu pokazuje prędkość dla terenu zabudowanego mimo braku znaku na drodze- czyli wydaje się że wszystko jest ok.
  7. Nie wybierałem żadnych, nie zauważyłem żeby coś wybrać. Przejechałem ok.4km i wydaje że wszystko działa mimo braku fuzji. .
  8. Wracając do tematu rozpoznawania znaków drogowych, wgrałem dataset : zrobiłem kodowanie według informacji znalezionych na forum i błędów brak ale nie mam opcji fuzji w adaptacjach a na VC wyświetla mi napis brak znaków. W czasie jazdy jeszcze nie testowałem ale z tego co czytałem powinna być opcja fuzji jak jest wszystko ok. Wrzucam też auto scan z vcds. Wydaje mi się że ta parametryzacja nic nie zmieniła ponieważ na rezultacie po wgraniu wartości pozostały nie zmienione. Scan-WAUZZZF46LA058475-20260524-0926-59613km.txt
  9. A są 3 rodzaje z tego co czytałem? Sprawdzę później jeszcze w etce jakie mam. I jeszcze jedno pytanie czy w poliftach prócz otwartej maski musi być też zaciągnięty ręczny przy modyfikacjach?
  10. Czyli nie wszystkie z animowanymi kierunkami to obsłużą? Masz może nr takich lamp?
  11. Muszę się rozpatrzeć w tym temacie trochę, do tej pory korzystałem tylko z vcds. Kolego Turzol a mam jeszcze pytanie czemu niektóre modyfikacje te gotowe wprowadzane są pomocą jednego kliknięcia nie chcą działać np. animacje świateł tylnych typu RS. Kodowanie przyjęte ale została animacja typu S. Jeśli możesz coś podpowiedzieć to byłbym wdzięczny, chociaż zdaje sobie sprawę że Ty żyjesz z takich modyfikacji. Pozdrawiam Karol
  12. Hej, widziałem że jest już dostępny. Zamieścili go dziś po tym jak wysłałem do nich zapytanie czy mają ten pakiet danych. Zdziwiłem się ogólnie ponieważ zdążyłem wysłać zapytanie i za 5 minut dostałem maila z informacją że pliki już jest na serwerze.
  13. Niestety nie mam Vcp. Mam wykupiona subskrypcję w vctool. Nie wiesz może czy nie podejdzie ten plik do vctool wiem że pliki od Vcp są przypisane do danej głowicy ale może w programie vctool pójdą? Mógłbyś mi go zamieścić do pobrania? Pozdrawiam Karol
  14. Witam, czy ktoś ma może pliki do parametryzacji kamery o nr: 8w0907217F ? Na serwerze VcTool jest brak plików do tej kamery. Pozdrawiam Karol
  15. Oznaczenie elementu SW: 8W1 907 063 G HW: 8W1 907 063 G Komponent: BCM1 MLBevo H10 0690 Numer zestawu danych: 8W1909514A 0012 Kodowanie: 07001143E17900CD0515578818AC80E1010B1108000000940100080020001A81084501320256050000000000000000000000000000000000000000000000000000 Wyposażenie: -podgrzewane fotele przód -lampy led przód -lampy led tył+ dynamiczne kierunkowskazy -klima 3 strefowa -czujniki parkowania przód tył z kamerą -oświetlenie wnętrza QQ2 -podświetlenie klamek zewnętrznych -eCall i bCall -Auto Hold -Pre Sense City bez Pre Care -VC
  16. Śruby do miski i mechatroniki dawaliście Panowie nowe czy się tym zbytnio nie przejmować?
  17. Mam już zestaw haka powoli przymierzam się do montażu i mam 2 pytania: - czy zasilane do wspornika bezpieczników ST5 ciągnięcie z bezpiecznika z pod akumulatora z bezpiecznika czy z innego miejsca? (fabrycznie przewód ten wychodzi z wiązki która idzie do bezpiecznika S163 przy akumulatorze) - jakiej długości są przewody w wiązkach od sterownika haka do sterownika Komfortu J393? Pozdrawiam Karol
  18. Kolego @deepblade też będę się przymierzał do wymiany oleju w najbliższym czasie i mam pytanie (może głupie) ale czy punkt 20 z Twojej i instrukcji wykonujemy na odpalonym samochodzie. Mam również jeszcze pytanie czy przy przebiegu około 60 tys. wymieniać filtry czy zostawić je i wymienić przy 120tys.? I jeszcze jedno pytanie kolego. Robiłeś adaptacje skrzyni po wymianie ? Pozdrawiam Karol
  19. Znalazłem ofertę na znanym portalu aukcyjnym opis poniżej: "AUDI A4 B9 AVANT LIFT 2023 ROK 2.0 TFSI 150KW 4x4 7-BIEG. AUTOMAT QUATTRO ZESTAW HAK HOLOWNICZY WESTFALIA WIĄZKA MODUŁ PRZYCISK CAŁY ~~ CENA ZA KOMPLET!! ~~ EUROPA HAK : 8W0800491M SILNICZEK HAKA 8W0959245 MODUŁ : 8W1907383C PRZEŁĄCZNIK : 8W0959511 WIĄZKA HAKA : 8W0971541F" Czy to wszystko podejdzie do mojego auta mimo tego że mam sedana a zestaw jest tak jak widać w opisie z kombi w quattro, z informacji jakie znalazłem czytając na forum tematy o haku powinno być ok?
  20. Dzięki kolego Turzol za informację. Mam jeszcze pytanie czy przy montażu przycisku wymieniacie tapicerkę (boczek) czy wycinacie otwór?
  21. Koledzy szukam informacji czy hak -8w0092157a (z tego co udało mi się zorientować to taki podaje ETKA do mojego auta A4B9 sedan fl) jest zamienny z hakiem 8w0800491m? Ewentualnie z jakim numerem szukać haka? Pozdrawiam Karol
  22. Kolego @A4B9 a orientujesz się jaki jest nr chłodnicy do wersji z hakiem, po rozkodowaniu vinu ja mam u siebie 8w0121251AK i wydaje mi się że właśnie taka jest montowana w autach z hakiem?
  23. A4B9 dzięki za odpowiedź, mam wersję bez przygotowania. Właśnie przeglądając etke w tym roczniku i silniku tylko jest wymieniona inna chłodnicę dla wersji z hakiem, nic innego nie znalazłem.
  24. Tu mam Numer VIN: WAUZZZF44MA031759 z auta z tym samym silnikiem z tego samego roku tylko kombi a ja mam sedana. Czy możesz odczytać z niego co jest potrzebne?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.