Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miodzio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miodzio

  1. miodzio odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    Ja mam z dwóch stron drzwi elektryczne. Też już były regulowane w serwisie. Jakoś działają choć zdarzyło się kilka razy że zeswirowaly i trzeba było im pomóc przy zamykaniu. Ogólnie bajer fajny ale tylko patrzeć kiedy się zepsuje. Dziś jak bym miał auto bez tego ustrojstwa to nie zdecydował bym się tego zakładać. Jak coś to najwyżej dociag drzwi bo to proste i przydatne a do tego mało awaryjne ale chyba też dostępne w każdym multivanie. Generalnie przy doposazaniu w El. Drzwi jest kupa roboty. Dużo kabli z rozbieraniem wnętrza włącznie. Jak byś się decydował jednak to mogę podesłać Ci schematy. Całość roboty to może kosztować ok 2000zl
  2. Potrzebuje wydrukować 100sztk ulotek A5 na poniedziałek rano ma ktoś pomysł kto w Krk mógłby to ogarnąć w tak krótkim terminie?
  3. miodzio odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    Prawie. Olej zaczął brać chwilę wcześniej a teraz zatarł się na panewce :/ egr wyrzuciłem wcześniej
  4. miodzio odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    Jak tam auto śmiga?? Ja muszę przyznać Ci rację niestety po roku że bitdi to tragedia Dobrze Ci ktoś doradził z tą 140.
  5. a Mysłowice to kto??
  6. Pytanie DSG DQ500 Jak często wymiana oleju i kto zrobiłby takową w KRK?? To samo pytanie odnośnie Haldex-a kto w KRK ogarnie?
  7. No to teraz pytanie musisz kierować do ambasady CHRL A na poważnie to pisz do sprzedającego że jakaś lipa i nie działa
  8. miodzio odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Da radę
  9. No to pierwsze ślizganko tej zimy zaliczone
  10. Dzięki Kerczi i Ramzes Potrzeby notariusz. Może ktoś poleci jakąś kompetentną osobę.
  11. Paypal bierze spore prowizje :/
  12. Czy ktoś się orientuje jak najlepiej/ najtaniej przesłać pieniądze na zagraniczny rachunek bankowy w obcej walucie poza UE?
  13. Otwierasz klapę z guzika (pilota) etc... potem otwierasz ręcznie do maxa wciskasz i przytrzymujesz przycisk zamykania na klapie z 3-5s aż kierunkowskazy migną i tyle powinno być ok
  14. miodzio odpowiedział(a) na Misiek007 temat w Audi A4 B8
    Jak dla mnie szybciej i bezpieczniej jest ściągnąć cały zderzak iż grzebać kluczami w bardzo bliskiej odległości od chłodnicy.
  15. Polecam kolegę o którym wspomniał komorik78. Krzysiek (edraven) ogarnia programy do różnych samochodów i silników. Ma hamownię i co najważniejsze bardzo dobry sprzęt przez co nie potrzebuje demontować i otwierać sterowników. Mi robił program w T5 a ostatnio wyłączał EGR w Multivanie 2012 również nie rozbebeszając sterownika (wszystko przez kabel). Ogarniał również kilka innych aut klubowych i nie słyszałem żeby ktoś jak do tej pory narzekał.
  16. Jeden czort jeżeli chodzi o sam kształt lampki. Co do szybra to też nie powinno być problemu. Generalnie lampki można rozłożyć na części pierwsze i zrobić hybrydę Choć na 99% nie powinno być problemu. Kupuj i przekładaj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.