Treść opublikowana przez JeriLee
-
Jak i czym poprawić chłodzenie peceta??
Co masz za kartę grafiki? Może zapomnieli Ci posmarować GPU pastą, a po kilku minutach reset grafiki, chociaż pierwszym objawem powinny być artefakty na obrazie (czarne trójkąty lub kreski).
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Wow, myślałem ze 20 stu
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
W poniedziałek się wybieram, bo ostatnio byłem wolny o 18.30 ale zanim bym dojechał to już pewnie połowa w domu siedziała przed TV
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Witam, może przywieź na spota to z ciekawości zobaczymy u każdego przebieg
-
[B5 AJM] Silver Avant - BBS CH by Audi, Grill RS4, Chip
Do swojej niuni szukam turbo z AWX i korekta na 160KM
-
[B5 AJM] Silver Avant - BBS CH by Audi, Grill RS4, Chip
Słuszne "lepiej ukształtowane kanały poprawiają przepływ powietrza" tylko w jakim stopniu? Przyrost momentu 1%? Samo wyrzucenie EGR dało Ci przyrost mocy i momentu ok. 5% Wyrzuć katalizator dostaniesz koleje 5%, zrób program i masz 40% więcej
-
[B5 AJM] Silver Avant - BBS CH by Audi, Grill RS4, Chip
Wiesz co, wyrzuciłem zawór EGR i auto ma kopa od samego "dołu", a możesz zmierzyć średnicę, bo jeśli mówisz sensownie to kolektor od Sharana powinien mieć większą średnicę żeby przyniosło to rezultat Podejrzewam ze jet to tak samo jak z kolankami w instalacji wodnej, niby czym mniejsza ilosc załamań tym mniejsze opory, w efekcie różnicy nie widać Zresztą po drodze masz zwężenie do kolektora, więc prędkość napełniana i tak jest ograniczona ta zwężką, a powietrze to raczej ma prędkość kilka krotnie większą niż woda Jeśli dobrze rozumiem temat....to dochodze do wniosku ze lepiej wymienić turbo niż bawić się w wymianę kolektora :>
-
[B5 AJM] Silver Avant - BBS CH by Audi, Grill RS4, Chip
Kolego co daje wymiana kolektora?
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
O której ruszacie na Katowice z Chrzanowa?
-
[B5 AJM] Chip w AJM
BRD ma słaby dól, więc zanim zaczniesz wyprzedzać będziesz miał długo nić, a potem pałera, tylko na co Ci jak reszta osprzętu jest za słaba. Do mojej AJm tez szukam turbawki z AWX
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Coś koło 3900
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Dziś na VAG na autostradzie przy pełnym bucie na 210km/h wyszło mi chwilowe spalanie 30 litrów Przy 100km/h jest 4.4 litra przy 130 jest 7 litrów
-
[B5 AJM] Turbina do AJM-a warto?
Coś mi się widzi ze za bardzo tanio...
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Heya Dzięki było miło, wpadne nie raz co do przepływki to myślę ze dlatego mi tak dużo wskazuje na VAGu gdyż nie mam zaworka EGR Możliwe?
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
O której spocik?
-
[ALL B5] Sygnał klaksonu od alarmu
możesz vagiem wyłączyć to "piknęcie"
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Kasiu jakie masz aluski?
-
[ALL] Wygięte mocowanie amortyzatora
Jeżeli dobrze pospawasz, odpowiedni głęboki przetop i i schłodzenie powolne, to spaw wytrzyma większe obciążenia od blachy
-
[ALL B5] Czy te wahacze są oryginalne?
harlej FEBI, SWAG, TRW TO SAMO
-
[ALL B5] Czy te wahacze są oryginalne?
swego czasu tez szukałem wahaczy i kupiłem niby ori Lema za 1200zł...po obejrzeniu odesłałem gościowi lekko wqr... W ostateczności nabyłem za 1200zł komplet Febi, jak na razie odpukać jest ok Cena za komplet LEMA zaczyna się od 1.5tys a kończy w aso 2.2tys
-
[ALL B5] Sparciałe przewody hamulcowe -- czy to mozliwe?
Chopie, za 5 lat i tak je wymienisz więc co to ma do rzeczy, warto samemu co rok sprawdzić przewodzi aby potem nie było jazdy po chodniku
-
[B5 1Z] Wymiana poduszek silnika
Poduszki maja za zadanie wytłumic niepożądane harmoniczne drgania które są najbardziej szkodliwe dla silnika, w dieslu poduszka ma większa objętość, co wpływa znacząco na komfort jazdy. Gdy wyrzuciłem zawór EGR tez cholernie trzęsie przy gaszeniu ale to z winy mieszanki (za dużo tlenu w cylindrach) hehe za to pare KM wiecej, autko bardziej żwawsze :> W pracy u kolegi w reno master przy zapalaniu silnik z urwana poduszką miał skok ok. 4 cm w górę, czasem wypadał rozsprzęglik od linki skrzyni biegów
-
[ALL B5] Zderzak S4 przeliftowy i poliftowy
Pierwszy zderzak masz z S4, drugi to zwykły B5 http://allegro.pl/audi-s4-zderzak-tyl-99-01-i1246786026.html
-
[ALL B5] Wahacze
Hej chłopaki, ja do swojej B5 lift z 2001 założyłem z B6, ale nie pasuje łącznik stabilizatora i wahacz dolny ze względu na grubość sworznia jak pisał kolega wyżej
-
[B5 1Z] Wymiana poduszek silnika
Kolego wojo chyba jasne ze przy zerwanych poduszkach, wibracje silnika inaczej się rozkładają na karoserię, a końcowy efekt przenosi się ostatecznie przez amorki na koła, mi przy pękniętym gwincie na prawej poduszce przy gaszeniu silnika trzepało autem jak bym traktor gasił