Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

irko

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez irko

  1. do mnie jak Ogrowy dzwoni kolo poludnia to pierwsze o co sie pyta to czy spie
  2. ja piernicze 6 rano a ci na nogach
  3. sieciowa? mozesz probowac RTCW, CoD, MoH itp lub nakladki sieciowe-urban terror(Q3), counter strike (UT)
  4. zostaw numer to ja w dzien bede dzwonil
  5. siema lolki co tam u was? bo u mnie temperatura wody 28stopni a na zewnatrz to nie wiem ale lufa z nieba jest i 3 dychy na bide
  6. faceci czasami jezdza jak baby a baby jezdza zawsze jak baby
  7. Ogrowy przyznaj sie, ze podrzuciles ludziom dzika
  8. lol Waski w dodatku filmok w mono wracajac do huty to felgi mi chcieli ukrasc juz mialem kola poodkrecane i kazde kolo stalo na jednej szpilce... no trzeba byc pojebancem biezanow to to samo co np piastow, wszedzie sa ludzie normalni i zjeby ale ja dalej twierdze, ze huta ma najwiecej tych drugich i wspolczuje tym normalnym, ze musza z nimi chocby sie mijac, na szczescie coraz wiecej nowych, zamknietych osiedli powstaje, w hucie tez i poki co oddziela sie tym sposobem ziarno od plew
  9. irko odpowiedział(a) na petron temat w 2.0TDI
    mi regenerowana zaczela puszczac po 3 miechach, akurat jak gwarancja sie skonczyla, kupilem nowke bo nerwow nie mialem
  10. Nie czarujmy sie bo w hucie najwiecej pojebow mieszka, wzielo sie to z tego, ze 40lat temu tam sama wiocha sie przeniosla to i pokolenie debili zakwitlo, blokersi juz tez w krakowie podupadli a w hucie jest ich na peczki Zreszta mieszkalem tam rok i takich mega matolow jak tam widzialem na codzien to w najbardziej patologicznych dzielnicach krakowa nie spotkalem, rozkiwani malolaci to standard a dziewczeta zasilaly swego czasu kameleona i caly ten sped z huty... chocby mi w gratisie tam luksusowy apartament wybudowali to pier***e i nie wzialbym Waski nie dam 4 stowek za auto, na ktorym polowe strace w ciagu roku ja tak jak Ty wole stare budy o tych ringach co gadalismy to tez maja zalozone http://www.allegro.pl/item796125018_ringi_led_bmw_e53_x5_e60_e63_e64_e65_e66_e87_sz_n.html
  11. premiera dzisiaj, jeszcze nikt nie ogladal tylko zwiastuny i juz jest lipny nowe audi a4 b9 tez sadze, ze jest lipne z zalozenia
  12. slaba ta impreza jak o tej godzinie juz w domu i post napisany bez bledow
  13. przyjedz i pozarazaj wszystkich
  14. http://makus.wrzuta.pl/film/59rsegcldSO/rozbity_aston zyly podciete, ale drzewko zlamal
  15. trza uwazac na wołgi http://englishrussia.com/?p=329
  16. jaka jest roznica miedzy nauczycielem a nauczycielka? nauczyciel drapie sie po dzwonku a nauczycielka po przerwie
  17. solvay.... tam odrazu ma dobre naglosnienie w gratisie, zdjecia i wideofilmowanie tez odpadnie jak wodki lub jedzenia braknie to zejdzie pierto nizej zrobic zapas i powrot do kolorofonow dzieciaki gosci odrazu zasiada przy konsolach i nie beda przeszkadzac dla zmeczonych wygodne kanapy w sklepie meblowym... falstart, juz mamy takie dresy
  18. zakopianka na 20:30 ha ha ha
  19. dlatego idziemy w czwartek
  20. znowu lipa bo rezerwacje mamy juz na czwartek, biednemu zawsze wiatr w oczy
  21. gdyby nie to drewno i inny kolor tapicerki to moze by cos z tego bylo http://www.allegro.pl/item774879092_bmw_535_535d_jak_m5_zobacz_340km_706nm_5s_100kmh.html no i widac, ze debil sprzedaje bo znaczek M5 o tym swiadczy, az dziw, ze zamiast znaczka bmw nie przykleil z ferrari
  22. bedziecie se spiewac ta piosenke co podeslales ostatnio: -"mam a4 z holenderskim gazem"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.