Witam.
Słuchajcie, mam problem z tym czujnikiem. Najpierw przez ok. tydzień sygnalizował mi powyżej 2000obr/min. Standardowo, czerwona lampka i 3xbzyczek.
Teraz zaczyna mi na wolnych obrotach sygnalizować problemy z ciśnieniem oleju.
Zaznaczę, że zawsze na rozgrzanym silniku.
Jako, że auto jest sprowadzone, postanowiłem wykonać kilka testów.
Jeśli możecie to powiedzcie mi co może być tego przyczyną, i na zużycie czego mogą wskazywać te parametry.
Zaznaczę jest to:
Audi A4, 99, 1.8 20V 125KM, wersja limuzyna.
Ciśnienie na cylindrach:
11Br w każdym cylindrze.
Ciśnienie oleju:
1Br na jałowych
2,56Br przy 2000 obr/min
5,4Br przy 3000 obr/min
Postaram się wkrótce zrobić jeszcze testy statyczne i dynamiczne na komputerze i również je tu umieścić.
Pozdrawiam wszystkich klubowiczów.