Treść opublikowana przez Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to co .... kiedy bibka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zróbmy spota u Ciebie :gwizdanie: ale w sobotę coś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
CO TAM SIĘ DZISIAJ DZIAŁO
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
NAJLEPSZE ŻYCZENIA PAWEŁ ...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ucieczka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
albo zgrabny rysik :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jestem zaczarowany...admin działał w tym kierunku Ty cały pewnie jesteś jeden wielki CZAR!! a zaczarowany ołówek masz??? :polew: :polew: :polew: no nie mogę- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no żeby poszedł tylko w dobrą no kurfa wielebny to chyba z niego nie będzie?? :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: cuda się zdarzają naczy że na pastora czy cuś uderzy :decayed:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
I'm single baby jeszcze? a co miało coś być- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no żeby poszedł tylko w dobrą- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie ma żony ...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba trzeba spirdalać do wyra- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bez za ostrej jazdy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nooo :kox:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 00:56_________________________________________________ Ja Cie zaraz ustosunkuje ! jest zadymka :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
MALUTKA CHONO :gwizdanie: :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wszystko na spokojnie :good:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
trzym się ramy to się dobrze wyśpij- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a no rzeczywiście jak nie on- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj Pozdrowienia dla Krzysia Jeżyny- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tego łajdaka ciężko czymś zatkać :naughty: :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z tego co wiem to ona też tam była :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
można sie uśmiać i dokształcić dokształcać tak ale wstecz- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja jestem trzeźwy, wypiłem piwo i pół flaszki wina :tongue4: ja nie jestem a wypiłem tylko fante i herbatę- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co jest ............ ...................... ...................... ......................... matrix czy co - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00