Treść opublikowana przez Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co to sie porobilo nie? to może sobie pójdę :embarrassed: nie smuć się
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale zestaw :shocked: ło matko :shocked:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak śpisz to wiadomka że normalnie nie wyślesz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
podrzuc nr do swojego dilera :polew: Ok na PW takie info proszę :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ale widać że jeszcze zipie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok jak coś nie zastanawiałem się
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:mysli:
-
SPOTY RADOMSKIE
nie no tak :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja mam włączoną ... ale tempo mam dobre więc spoko daję radę ...
-
SPOTY RADOMSKIE
no na śruby do opon przykrecone a Ty jeszcze nie w wyrku
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to się narobiło ... nie wiem czasem na jakim wątku jestem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taa do zlotu to już pójdzie do ameryki południowej ... stary kontrakty mam podpisane
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ja już spałem ... sorry próby ...nie udane ... i powrót ....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
orać zaorane już ...teraz na zbiory czeka kiedy zniwa? a co chcesz pomóc pewnie byś się czuł tu jak w raju ... bo wiesz co tu rośnie za zielsko co
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
orać zaorane już ...teraz na zbiory czeka [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 00:19_________________________________________________ 3h temu tez miałes :gwizdanie: i pewnie jeszcze trochę tam postoi ... póki ktoś nie wydoi .... :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
mam dwa komplety na alu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mogę pożyczyć jak coś ..... mam dwa w lodówie
-
SPOTY RADOMSKIE
Radom fajne miasto ... byłem na statoilu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
znamy wpadła tutaj kiedyś po zarejestrowaniu i tyle ją widzieliśmy .... pewnie koszulkę zamówiła co ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spoko Vario
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nagram Ci na spota .... chyba że wcześniej będę w pobliżu to podrzucę ... przypominaj mi tylko od czasu do czasu .....- SPOTY RADOMSKIE
a ten tutaj .... a szukam Cię wszędzie po całej polsce :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to pięknie co tu robić w środku pola- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ty młokosie na to wychodzi - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00