Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madas

  1. co to sie porobilo nie? to może sobie pójdę :embarrassed: nie smuć się
  2. ale zestaw :shocked: ło matko :shocked:
  3. jak śpisz to wiadomka że normalnie nie wyślesz
  4. podrzuc nr do swojego dilera :polew: Ok na PW takie info proszę :polew:
  5. no ale widać że jeszcze zipie
  6. ok jak coś nie zastanawiałem się
  7. Madas odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nie no tak :gwizdanie:
  8. ja mam włączoną ... ale tempo mam dobre więc spoko daję radę ...
  9. Madas odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no na śruby do opon przykrecone a Ty jeszcze nie w wyrku
  10. no to się narobiło ... nie wiem czasem na jakim wątku jestem
  11. taa do zlotu to już pójdzie do ameryki południowej ... stary kontrakty mam podpisane
  12. no ja już spałem ... sorry próby ...nie udane ... i powrót ....
  13. orać zaorane już ...teraz na zbiory czeka kiedy zniwa? a co chcesz pomóc pewnie byś się czuł tu jak w raju ... bo wiesz co tu rośnie za zielsko co
  14. orać zaorane już ...teraz na zbiory czeka [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 00:19_________________________________________________ 3h temu tez miałes :gwizdanie: i pewnie jeszcze trochę tam postoi ... póki ktoś nie wydoi .... :gwizdanie:
  15. Madas odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    mam dwa komplety na alu
  16. mogę pożyczyć jak coś ..... mam dwa w lodówie
  17. Madas odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Radom fajne miasto ... byłem na statoilu
  18. znamy wpadła tutaj kiedyś po zarejestrowaniu i tyle ją widzieliśmy .... pewnie koszulkę zamówiła co ??
  19. spoko Vario
  20. nagram Ci na spota .... chyba że wcześniej będę w pobliżu to podrzucę ... przypominaj mi tylko od czasu do czasu .....
  21. Madas odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a ten tutaj .... a szukam Cię wszędzie po całej polsce :gwizdanie:
  22. no to pięknie co tu robić w środku pola
  23. Ty młokosie na to wychodzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.