Treść opublikowana przez Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale oczywiście Wojtek ..... ciekawe kto pobił tego gościa 116 kg za to że nie wpuścił Cię w kolejce po musztardę do hot doga :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale pije i tak nie szaleje- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
taaa .... żona będzie zazdrosna i jep paletką w łep- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
muszę mniej pić na spotach chyba... to Ty pijesz po kryjomu- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wojtek mC donald jest obok centrum franowo- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
I to jeszcze na forum motoryzacyjnym :gwizdanie: otóż to ... depresja może mnie dopaść- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kryzys jest , wprowadzamy nowy program , oszczędności w słowach , czyli jak napiszecie wyraz bez 1 litery to i tak Wasz tępy łeb to zrozumie-right , a tym samym odciążamy serwer... prosimy o kulturalne traktowanie klubowiczów :gwizdanie:- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
widzę że nikt we mnie nie wierzy w badmintona ...ale żeby żona była lepsza- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
otworz okno leniuszku okrutny .... lepiej się na zewnątrz wybrać w groni rodzinnym- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no pogoda się poprawia ... więc trzeba iść na łyczek świeżego powietrza :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aj czepiasz się- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
1 h to zdecydowanie za długo- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
trzymaj się Pawcio i zdrowia życzę dla rodzinki- [B6 AVF] Problemów ze wspomaganiem ciąg dalszy
oczywiście że to sprzęgiełko może być powodem sam tak miałem i zmieniłem wczoraj i jest cacy ...miałem to samo co Ty .... koszt do Twojego to ok 140 w IC koszt wymiany max 40-50 zl ...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co się dzieję ...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
gdzie Ty uciekasz- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ooo cześć Pawcio ....- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w co grasz jeśli można- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
albo huba buba jabłkowa- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ten to ma fuchę .... siedzi kontrola i gumę żuje- SPOTY RADOMSKIE
siemka Radomiaki i Radomianki- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Rządca- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
noż w mordę w sumie mam GG na spółkę z żoną - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00