Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madas

  1. Ty prezes musisz być twardy .... nie ma to tamto ....
  2. bardzo ciężko ..... to jest dolina Gwdy i bardzo oblegane miejsce w sezonie ......[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 12:37_________________________________________________PRZYPOMINAM O ZBLIŻAJĄCYM SIĘ TERMINIE WPŁATY ZA CAŁY ZLOT MŁOKOSY :evil:
  3. Dostawa farby rano przyjechała i było malowanie znaczy gejem go zrobiliście ale tak myślałem po kilku spotkaniach z tym kolesiem
  4. bo zlot winien trwać cały tydzień czy w konkurencjach sportowych, są przewidziane dzikie karty dzikie karty może nie ale dzikie konkurencję tak :kox:
  5. wiele osób prosiło i skreślenie os tow z listy ale było juz za późno
  6. a nie chce mi się cofać ... dobrze się czuję :gwizdanie:
  7. To może nie pomóc za to często pomaga przytrzymanie gałko ON/OFF na jakieś 30 sek (do czasu charakterystycznego "pyknięcia" w głośnikach i zmiany na ekranie). ja tak robiłem i pomagało ... po ok 30 sek będzie taki głuchy dźwięk basowy w głośnikach i zgaśnie wszystko .... potem włączysz i jest ok
  8. ja tylko mam nadzieję że panna młoda nie wywinie numeru jak my tam będziemy ....
  9. jakiego koloru :mysli:
  10. no nie tak hop siup Guregoru sporo etapów trzeba przejść zanim na takie bezrobocie się dostaniesz :gwizdanie:
  11. może i tak .... ale jeszcze jedna atrakcja jest w sobotę - WESELE
  12. nie wal ściemy ... każdy wie już że mamy płacone za pisanie i przebywanie na forum ...... i to nie małą kasę
  13. zaraz Nikuś wpadnie bo widzę że dostępny .....
  14. ja też mam zwrot kosztów poza pensją ... no i diety na hotele i jedzenie .... :gwizdanie:
  15. ok szefie zatem do wieczora
  16. co Ty ... tam beze mnie żyć nie mogą .... wleć czasem to sam się przekonasz ....mam umowy i takie tam ..... (8 tys netto mies)........ no i co tam chłopaki :gwizdanie:
  17. nie ma takiej opcji ....
  18. Są tacy. Zmieniają w pamięci licznika i w sterowniku silnika dokładnie i dzieję się to często już w serwisach .... szczególnie w autach flotowych ....
  19. no i zobacz jaka to frajda :kox:
  20. założę się że na 80 % tego co chcemy zrobić nie będzie czasu przez same lotnisko które zajmuje całą sobotę ..... a w niedziele wszyscy będą dochodzić do siebie .... w piątek pewnie będzie jeszcze niemrawo .....
  21. nie będą mieli .... zapomniałeś że ja tam rządzę
  22. zawsze rządzi kilka osób ...teraz rządzimy razem
  23. wyszło na to że my tu rządzimy
  24. ja dzisiaj też mam lenie jak codzień zresztą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.