Treść opublikowana przez Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to się też zgadza do Ilonki dzisiaj śmigasz czy z nami siedzisz do bólu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w dowodzie rejestracyjnym masz dopuszczalny nacisk na os jak jest jak nie ma w instrukcji znalazlem mówiłem ...jak mówię to wiem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Nikuś a Ty już po pracy ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kurde o 8 to ja sobie leże i czekam na śniadanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to teraz na Boże Ciało możesz z uśmiechem jechać- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no no to ciekawe co mówisz :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co pali się- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ooo nauczył się .... a czemu Ty się nie uczysz do obrony- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
my nie jesteśmy spokojne, źle trafiłes :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: no to ja wiedziałem że dobrze trafiłem- VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A4 KLUB POLSKA PIŁA 2009
probuj w OSiR Piła,to osrodek ktory graniczy z naszym,kiedys bylo tam sporo domkow i pole namiotowe,albo pytaj ich o jakies miejscowki w okolicy tylko że warunki są cinkie ...myśleliśmy o kilku domkach bo cena maleńka .... ale byście nas wyśmiali ..... i terminy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja nie jestem ukraińcem [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 16:17_________________________________________________ ja odnoszę coraz częściej takie wrażenie chłopaki wracają do czasów podstawówki... tej Mały ... bo chrzest Ci taki zrobimy na zlocie że popamiętasz na wieki wieków [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 16:18_________________________________________________ w książce Instrukcja obsługi ...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
powtarzacie się już... Ty co zrobie jak nie mogę z nim wytrzymać- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
dziewczyny spokojnie :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ty co go wyzywasz jełopie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
odstraszasz takim zachowaniem... :gwizdanie: nie pyskuj smarulo :kox:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no co sie nie witacie pantofile- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć wieśniaki ...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bez szans nie ma opcji przy takim wietrze- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no kondycji nie mam .... nie te lata- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ze spaceru wróciłem .... i muszę teraz odpocząć- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ty kto konusie [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 09:51_________________________________________________spadam na spacer- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
widzę że fajne tematy idą na tapetę- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
siemka rodacy- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
a no nie wiem coś się wymyśli ale na bank będą dzikie [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 09:44__________________________________________________________________________________________________PRZYPOMINAM O ZBLIŻAJĄCYM SIĘ TERMINIE WPŁATY ZA CAŁY ZLOT MŁOKOSY :evil: - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00