Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madas

  1. to się też zgadza do Ilonki dzisiaj śmigasz czy z nami siedzisz do bólu
  2. w dowodzie rejestracyjnym masz dopuszczalny nacisk na os jak jest jak nie ma w instrukcji znalazlem mówiłem ...jak mówię to wiem
  3. cześć Nikuś a Ty już po pracy ??
  4. kurde o 8 to ja sobie leże i czekam na śniadanko
  5. no to teraz na Boże Ciało możesz z uśmiechem jechać
  6. no no to ciekawe co mówisz :gwizdanie:
  7. ooo nauczył się .... a czemu Ty się nie uczysz do obrony
  8. my nie jesteśmy spokojne, źle trafiłes :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: no to ja wiedziałem że dobrze trafiłem
  9. probuj w OSiR Piła,to osrodek ktory graniczy z naszym,kiedys bylo tam sporo domkow i pole namiotowe,albo pytaj ich o jakies miejscowki w okolicy tylko że warunki są cinkie ...myśleliśmy o kilku domkach bo cena maleńka .... ale byście nas wyśmiali ..... i terminy
  10. ja nie jestem ukraińcem [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 16:17_________________________________________________ ja odnoszę coraz częściej takie wrażenie chłopaki wracają do czasów podstawówki... tej Mały ... bo chrzest Ci taki zrobimy na zlocie że popamiętasz na wieki wieków [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 16:18_________________________________________________ w książce Instrukcja obsługi ...
  11. powtarzacie się już... Ty co zrobie jak nie mogę z nim wytrzymać
  12. dziewczyny spokojnie :gwizdanie:
  13. a Ty co go wyzywasz jełopie
  14. odstraszasz takim zachowaniem... :gwizdanie: nie pyskuj smarulo :kox:
  15. no co sie nie witacie pantofile
  16. cześć wieśniaki ...
  17. bez szans nie ma opcji przy takim wietrze
  18. no kondycji nie mam .... nie te lata
  19. no ze spaceru wróciłem .... i muszę teraz odpocząć
  20. a Ty kto konusie [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 09:51_________________________________________________spadam na spacer
  21. widzę że fajne tematy idą na tapetę
  22. siemka rodacy
  23. a no nie wiem coś się wymyśli ale na bank będą dzikie [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2009, 09:44__________________________________________________________________________________________________PRZYPOMINAM O ZBLIŻAJĄCYM SIĘ TERMINIE WPŁATY ZA CAŁY ZLOT MŁOKOSY :evil:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.