Treść opublikowana przez Madas
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
poddaj się ... będziesz naszym jeńcem
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
no dokładnie dzięki za komplement ... nowy rywal w ankiecie ....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jakim kinie :polew: Kino Grażyna czasem nikogo na seansie nie ma .... jak wpadniesz do mnie do rodzinnego domu to Ci pokaże :kox:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
może tak być .... ja jestem raczej głośnym faworytem a Miron z tego co ankieta pokazuje murowanym faworytem na współkę z moją żoną
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oż Ty landrynko ino nie różowa !!!!!!! ok .... cześć czarna landarko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ciekawe czy kiedyś zmądrzejesz ja szanse mam ale u Ciebie jak to się mówi - z pustego to i salomon nie naleje jak to u Ciebie bym ujął .... w głowie pustka jak w miasteckim kinie na seansie :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pewnie ciemno co ale on nie pyta o porę dnia :polew:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
ok wejście do gry 20 zl ...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ciekawe czy kiedyś zmądrzejesz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
połóż je na słońcu podładują się troszkę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oż Ty landrynko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to podłącz do prądu a to ten kabel jest do sieci ................... tak też myślałem że te baterie da się łądować.......................tyle kasy poszło w piz*u tylko nie wrzucaj go do lodówki .........
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Grzesiu powiedz na co się piszesz bo propozycji padło kupe ... już po nim
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ping-ponga nie bedzie wiec Madas nic nie wygra czemu przecież jest stół chyba że go spaliłeś w czasie kiedy ja gadałem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to podłącz do prądu
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
też go dzisiaj szukałem po całym forum
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no bo my fajne chłopaki jestemy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
wszyscy Ciebie też witają
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba oczy w słup ... a co Ci się przewróciło że mam stawiać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tu się dzieję kontrola z wyżyn
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - OFERTA ALKOHOLI NA ZLOT
nie wiem powiedz prose
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
można do Newbie [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 22:33_________________________________________________ to się dzieję że świat się śmieję
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ale Miron jest faworem na badmintona .... przyjmuję zakłady 20 zł wpisowe
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ooo Miron .... cicho :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 22:30_________________________________________________ a widzisz że niebieski się sadzi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co Ciebie to obchodzi gnojcu to już lekka przesada na szczęście tylko lekka