Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madas

  1. Madas odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    oooo jak tak to ok :gwizdanie:
  2. co za konusy
  3. Miron a Ty jedziesz już w czwartek na zlot ??
  4. nie przejmuj się teraz są na mnie dwa głosowania na klubowicza ... jedno się już zakończył ... pewnie się kapnąłeś ....
  5. Madas odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ja mogę z Wami startować pomóc troszkę jak coś
  6. no pisz bo nie wiem .....
  7. to tłumaczy czemu z kilkunasto osobowej grupy jaka zapisała się na zlot jedziesz tylko Ty, Gregory , Diman I Majki ... bo to Ty to kilka osób
  8. fajną masz pracę ....zazdroszczę Ci :gwizdanie:
  9. ale podglądają cały czas skubańcy
  10. no zauważyłem .... sobie siedzisz sobie piszesz
  11. Madas odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    trochę szkoda że jestem jednym z organizatorów ..... nie będę miał pewnie tyle czasu co Wy na dobą zabawę ... ale w siłowych konkurencjach biorę udział ... szykujcie się na linę .... i przeciąganie auta może ... [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 13:41_________________________________________________mówią że pomorze mają dobrą ekipę ... a ja też z pomorza pochodzę więc wierzę
  12. no ale ja nie kumam co za fotki i skąd
  13. Oziu mogą być słoiki z czymś tak
  14. Madas odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    grozisz mi? no zobaczysz jak będzie fajowo
  15. no tu się z dyrektorem zgodzę ...... :polew: :polew:
  16. a Ty co sam sobie tu skrobiesz
  17. Madas odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    oj będzie się działo będzie
  18. OD kUREDU :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 13:27_________________________________________________to zapodaj mi
  19. ale po jednym piwku nie będę aż tak bardzo nawalony
  20. co Wy sobie moje foty rozdajecie na prawo i lewo
  21. Madas odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no nie wiem czy tak słodko
  22. ok to dorzuć jeszcze do tego piwko dla mnie i :good: :polew:
  23. :mysli: :mysli:
  24. no tak można powiedzieć w koszulce białej ....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.