Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madas

  1. Madas odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ale co top 10 nie czaisz bo Ty Poznański Lechu jesteś :polew: czaje ale myślę dlatego że ja w top 10 to jestem od początku prawie mojego bycia tu .... a przez 3miesiące byłem top 1
  2. Madas odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    siema Tomaszu funk szu ada
  3. Madas odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ale co top 10
  4. Madas odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    piwko za rozwiązanie to za mało Ozi
  5. a tak poważnie to przełożyli mu na piątek wizytę ..... [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 11:53_________________________________________________ do czwartku nie bede juz pil tutaj bede, bede, z malymi przerwami no mam nadzieję :gwizdanie:
  6. no jak .... spękał koleś
  7. Madas odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    pewnie grypa jelitowa co ?? też to przerabiałem całkiem niedawno
  8. Madas odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    idziecie jak burza w statystykach
  9. no to dzisiaj pewnie cały dzień będziesz z nami na forum co ?? [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 11:38_________________________________________________aaaaa i przestań już pić
  10. Madas odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    siemanko
  11. Ty się nie boj ...darmowe to wypiję ile się da i gdzie Ty wczoraj byłeś .
  12. Ty już się nie wymigasz
  13. Witaj Ozi Adas gratulacje ...stawiasz piwo na zlocie :gwizdanie:
  14. cześć Wojtek
  15. no wiadoma sprawa ... pewnie jak wielu Polaków za granicą ....
  16. oż w mordę to co tam robisz jak region zapomniany wracaj do Polszy
  17. no w mieście spokojnie ... spocik wczoraj był ... a dzisiaj w końcu słońce wychodzi zza chmur .... ogólnie ok .... a jak u Ciebie tam u sąsiadów ??
  18. cześć Piotrek a widzisz dopiero wstałem i śniadanie jem .... zaraz muszę do mechanika jechać sprzęgło alternatora zmienić ...
  19. cześć i czołem
  20. spadam ... do juterka :hi:
  21. na wszystko widziałeś na spocie że chłopaki mi płacą siano żebym był dla nich miły :gwizdanie:
  22. chyba wlasnie na tym najbardziej Ci zalezy TY TY cfaniak .... uważaj
  23. no co Ty z takim zwyrolem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.