Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madas

  1. no cześć Tomek .... no więc tradycja jest taka .... - jadący pierwszy raz zabierają na zlot "wejściowe" w różnej postaci .... tylko wcześniej napisz co żeby się nie pokryło .... w razie pytań wal jak w dym do dyr. Mirona
  2. Madas odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    może być .... nie ma to tamto
  3. co taki szczęśliwy pewnie dlatego że nas poznasz co
  4. czasem .... a co fotki chcesz pooglądać
  5. Madas odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nooo miazga :kox: :kox:
  6. ;( to się tyczyło pytania Adasa a odpowiadając na Twoje ....na poezję zlotową jest taki wątek w ogólnopolskich ...wpadaj ..... jaka prezentacja
  7. nie wiem
  8. i to jest myśl ubezpieczymy ich wcześniej na dobrą sumkę
  9. niespodzianka
  10. z takim zamiarem zakupiłem rakiety za 20 zln
  11. a gdzie ta łajza Wihu pewnie podgląda .... ponoć chce nas zlać ..gdzieś wyczytałem
  12. Madas odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    za niewinność?? no przecież napisałem że zgadzam się za cokolwiek
  13. Oziu zapraszam na Poezje Zlotową czasem
  14. oooo jesteś łajdaku .... gdzie się szlajałeś ... kupiłem rakietki do badmintona i sobie będę ćwiczył ale za 20 zł i Wihu powiedział że to badziew i że on niby zawodowo pyka w badmintona
  15. widział tu ktoś cfaniaka Mirona :gwizdanie:
  16. Madas odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    cos sie wymysli :gwizdanie: ok to może być
  17. to tak samo jak ja .... bez ludzi jest mi źle
  18. Madas odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    a za co ja mam dostać
  19. a nie wiem jeszcze ... Ty lepiej myśl nad obiadem bo gości będziesz miał z tego co wiem :gwizdanie: to prawda coraz większy ostatnio
  20. teraz musisz zaoferować coś dla pań " PRZY ZAKUPACH OD 10 ZŁ - PATELNIA GRATIS " :evil: :polew:
  21. Ja tez niemaly a no rzeczywiście .....
  22. no zobacz sobie jaki mam duży udział w kreowaniu wątku
  23. Madas odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    no wiadomo http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=topiccount;topic=16926
  24. Oziu patrz : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=topiccount;topic=16926 :naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.