Treść opublikowana przez Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
trzymaj się
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zależy jak leży :> a jak stoi to broi w sumie walnął bym coś po gatkach :gwizdanie: daj komende żonie !!! nogi na za pietnaście trzecia i dawaj po gatkach :polew: nie tak hop siup
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aaa jak z wllp[ to musi być super :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zależy jak leży :> a jak stoi to broi w sumie walnął bym coś po gatkach :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dlaczemu ...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam chłopaki i dziewczyny
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no wiesz Ty co :shocked:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to ładnie ... teraz będę miał kompleksik :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to nie jest normalny rozmiar chyba co wez se w drzwiach przytrzasnij to zobaczysz jak Ci spuchnie ale nie wzdłuż tylko w objętość
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no wiesz co Vario.. takie wyznania na forum co się czepiasz ....zazdrość co :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to nie jest normalny rozmiar chyba co
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dziękujemy i pozdrawiamy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ciekawe w jakiej kolejce my stali jak BOZIA urode i bogactwo rozdawała?? Madas po rozum ale tez nie dostał znowu stoisz przy lustrze i posty piszesz :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ciekawe w jakiej kolejce my stali jak BOZIA urode i bogactwo rozdawała?? ja po rozum np
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no właśnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć szalony dziku
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
no bo tak gra że lotki niszczy .... a mówiłem mu że gra się rakietkami a nie nożem
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - Wspólny wyjazd z Poznania
dla 15-20 aut może i tak ale dla 30-40 a może i więcej to ni chu chu :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2009, 22:21_________________________________________________ok jutro zatem uderzam do prezydenta Poznania żeby coś już kminił na przyjaz zlotowiczów A4-Pub . com
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
już nie możesz .....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie idź jeszcze Wentylek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba jak pielgrzymka ze Słupska szła do Czestochowy to mieliśmy 2 tyś z 13 tys ludzi bo z Miastka prawie wszyscy szli na pielgrzymkę :polew:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
ja też na siebie nie głosowałem ... Hugo albo Lukaszr może to potwierdzić ale jak coś to mogę anulować głosy
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
nie możesz nam tego zrobić .... pamiętaj że jesteś jeńcem :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no jak to Miastko swego czasu miało z 40 tyś mieszkańców .....chyba
- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA